Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na główną dostała się Jola Szymańska A.K.A. "hipster katoliczka". Szarpanki ją obśmiewa i krytykuje, że jest rozpieszczoną, bezproblemową dziewuszką wychowaną w bańce. Ten przykład, który on rzuca jak ona pochyla się nad lewackimi pseudoproblemami i nazywa każdego rasistą to jeszcze nic. Ponieważ murasy coś was ominęło a ja żałuję że nie wrzuciłem bo to złoto czyste.

Z pół roku temu widziałem vlog Jolci jak opisuje swoje życie po ślubie z jakimś chyba? katolickim beciakiem. Wideo znikło z sieci po tym jak obnażenie Jolci zrobił facet z kanału Szyderczy Hałas. Jego widea też znikły niedawno ale mam nadzieję, że wkrótce się pojawią znowu bo SHV lubi trolować albo drama była.

Do rzeczy. Jolcia w swej potężnej nieroztropności wygadała się że przed ślubem było jej super a teraz jest tak... inaczej. I co chwilę wspominała swoje panieńskie czasy z radością po to by natychmiast posmutnieć skupiając się na teraźniejszości a za kolejną chwilę rzucić jakiś tekst tłumaczący że nie można się całe życie bawić. Na filmiku był jej mąż, taki poczciwy co ją utrzymuje. I widziałem w jego oczach jak on palił się w środku ze wstydu. Jak na białego rycerza przystało w pewnym momencie chciał ją usprawiedliwiać, że ona się uczy dopiero życia. Bo nie umie prania z pralki wyjąć ani sprzątać jak mąż jest w pracy a ona się opieprza. A na końcu Jolcia mówi, że ona to o drugim człowieku myśleć nie potrafi jeszcze. Ale się uczy. Po ślubie gurwa się uczy życia i dbania o drugiego człowieka.

To piękne wideo było. Oby wróciło. Musicie wiedzieć jaka jest typowa leniwa katolicka polka żyjąca w bajkowym świecie. One niby damy są czyste duchowo i fizycznie. Ale kto był na wyjazdach kościelnych, oazach i pielgrzymkach ten wie jakie są te kobiety. Te same karyniska co na wiejskich i miejskich dyskotekach. Różnica w nich że one ci nie dadzą gdy się nabierzesz na ich wyższość nad niekatolickimi kobietami.

Tu link do filmu Jolci:
https://youtu.be/Cd9GOFmPDCc
Tu link do filmu SHV. Powinno wkrótce wrócić:
https://youtu.be/r4-wrr1QoD8
Tu na pocieszenie znalazłem ktoś zanalizował w necie i dał jej niektóre wypowiedzi z filmiku:
https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/16699-podsumowanie-czterech-pierwszych-miesi%C4%99cy-ma%C5%82%C5%BCe%C5%84stwa-czyli-cztery-miesi%C4%85ce-przed-rozwodem/

Sprawdźcie za jakiś czas i jak filmy się pojawią wrzucajcie na główną.

Mnie dziwi jak ona jest cytowana w necie katolickim, brana do wywiadów i zachęcana do wypowiedzi. Jak ekspertka. A ona podstaw życia nie zna i zbyt bystra nie jest. Atrakcyjna dla oka też. Przynajmniej dla mnie.

#szarpanki #szarpankizzyciem #p0lka #hipsterkatoliczka #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f14c0513c58bc359f78f75f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Na główną dostała się Jola Szymańsk...

źródło: comment_1595196436oyEi2eMUdkHpgdEm2BBtC1.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@POTEZNE--UDERZENIE--TOPORA: Ja mam tego świadomość, ale zakwestionowanie dwóch najbardziej zażartych stron na wykopie w tym samym czasie, tj. neuropków i 4konserw skutkuje bycia wsadzonym do śmietnika z napisem "centrysta xD" bo w sumie ze zwierzętami nie da się rozmawiać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powinna uwazac, co mowi w internecie na temat spraw prywatnych.
Ale mysle, ze to dobra przestroga dla wszystkich, ze siedzenie w domu i niepracowanie zawodowo jest dla wielu osob po prostu nudne i dziala destrukcyjnie. Jesli ktos nie jest pasjonatem sprzatania czy gotowania, to bedzie sie w takiej sytuacji po prostu czul zle.
Jestem wdzieczna, ze zyje w takich czasach, ze moge sobie chodzic do pracy i robic rzeczy,
  • Odpowiedz