Wpis z mikrobloga

Takie mam dwa #pytanie mam do ludzi mieszkających w #walbrzych
za jakiś czas sprzedajemy nasz #dom na naszej wichurze i przeprowadzamy się do Wałbrzycha.
1. Szukamy mieszkania wg klucza: min. 4 pokoje, metraż ca. 80-140m2 no i żeby nie trzeba było remontować (ew. lekkie odświeżenie). Jeśli ktoś ma jakieś info/znajomego który ma coś takiego na zbyciu to proszę o info.
2. Wstępnie mamy wybrane dwa mieszkania jedno na Starym Zdroju (okolice dworca Wałbrzych Miasto) a drugie na Podgórzu. Możecie rzucić jakimś protipem co do tych dzielnic? Lub generalnie jakich unikać, coś cokolwiek - ja znam Wałbrzych od strony pojechania do Victorii i tyle ;P
Byłbym wdzięczny za jakieś fajne podpowiedzi, protipy, cokolwiek :)
acidd - Takie mam dwa #pytanie mam do ludzi mieszkających w #walbrzych
za jakiś czas...

źródło: comment_1595002912HlRix46YpdsnoN0Uu47q0j.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@acidd: Stary Zdrój - jak okolice Dworca, to tylko to co powyżej torów, czyli Żeromskiego i odnogi, reszta dzielnicy to bród, smród i ubóstwo. Podgórze - jedyne sensowne lokalizacje to domki na zboczach gór, budynki wielorodzinne na tej dzielnicy - patrz Stary Zdrój. Jedyne warte polecenia lokalizacje to, Podzamcze i Piaskowa (sypialnie bo sypialnie, ale nie ma syfu), część Szczawienka i Białego Kamienia, Konradów może na upartego coś na Nowym Mieście.
  • Odpowiedz
@acidd
Wałbrzych już raczej nie jest taki szemrany, jak by mogło się wydawać. To co się słyszy, to z reguły pokłosie tego, co się działo tu x lat temu. Ale dziś to inne miasto, inni ludzie. Praktycznie na każdej dzielnicy, ferajna co najwięcej lubiła przyszumić zwykle albo zdążyła się wyszaleć, albo siedzi gdzieś po Holandiach albo... po prostu siedzi. Oczywiście, zdarzają się czasem jeszcze jakie ekscesy, czy trafi się na może nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acidd: Unikaj palestyny i wąskich uliczek nowego miasta, reszta jest spoko.
Wybrał bym podgórze, okolice starego zdroju to pociągi i obwodnica samochodowa.
  • Odpowiedz
Ja na Poniatowie czekam aż deweloper mi wybuduje, ulica czereśniowa :) na Podzamczu 3 pokoje do w miarę wporwadzenia to koszt ok 290k. Piaskowa bym odpuścił bo kompletnie nie ma miejsca na auto. Dopiero jestem po rocznym szukaniu nieruchomości więc pisz na PW jak chcesz :)
  • Odpowiedz
@acidd: odradzam Podgórze i sobiecin, jak chcesz dziecko na dwór wypuszczać. Okolice dworca zależy o której części mówisz, jeżeli chodzi o część przy ulicy Żeromskiego, czyli teoretycznie "za" dworcem to jest ok, fakt budują tam obwodnicę, czuć trochę biedę ale nie jest źle, przede wszystkim bezpiecznie, sporo ludzi na poziomie
  • Odpowiedz