Wpis z mikrobloga

Chłop nigdy nie pracował,jest toksycznym gow...,prawo jazdy wyzebrane od widzow,samochod pierwszy tez,drugi samochod wyebany z zrzutki na cele charytatywne plus kasa od niepelnosprawnego bartka ze Szkocji,proba wydymania swojego kolegi od kebaba rafala na 10kola na "studio",wyjebka dziesiatkow ludzi na gry,zycie tylko z tego co mu wysle typ ze szkocji j co uda mu sie #!$%@? z jego konta na allegro,tak toksyczny ze dziewczyna jego nie wytrzymala psychicznie,tak toksyczny ze brexon po tysiacu razy naplucja mu w ryj i nasmiewania ,zbuntowal sie na kilka dni....i dla niego jestesmy hejterami.....gownami z wykopu
#axeliocontent
  • 12
  • Odpowiedz
To jest nikt, lepiej o nim nie pisać a zdechnie śmiercią naturalną. To nawet dobrych filmów nie robi przecież. Nic się u niego nie dzieje, ani afer ani dram. Zakopać, zapomnieć a kuc będzie zmuszony iść do pracy.
  • Odpowiedz
@KrzywePalce: on nie pojdzie do pracy,przeciez jak ta nieszczesliwa Natalia zyla,kuc probowal ja na sile chociaz na kasie na biedronce zaangazowac do pracy byle on nie musial isc robic za 1500zl,lepiej dla niego zarobic z kanalu 20 dolarow miesiecznie i czkekac az niepelnosprawny bartosz Z wysle gry z szkocji,na dodatek gosc mu gry kupuje a sam zebra od szkockiwgo panstwa o zasilki tygodniowe
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: myślałem że ten Bartuś normalnie pracuje i zarabia, a to taka menda na zasiłku tylko że w szkocji. Moim zdaniem ten nierób już po śmierci tej emo dupki powinien usunąć się w cień. Nie rozumiem jak on może komuś w oczy spojrzeć. Jestem ciekawy kiedy był jej świeczkę ostatni raz zapalić ;)
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: Może komunizmem trochę to zabrzmi, ale trudno. Chodzi o to, że Axel to niestety leniwy burżuj, dla którego ciężka uczciwa praca się nie liczy tak samo jak jego naiwni widzowie, a on sam jest ponoć zwolennikiem wolnego rynku i wrogiem komuny.

Niestety wyżej wymienione sytuacje pokazują, jaki naprawdę jest Axel. To podchodzi już pod faszyzm lub neonazizm.
  • Odpowiedz
@KrzywePalce: @SanczoPansa89: czesto mijam slupy ogloszeniami, ze kogos szukaja ile razy mnie korci aby dac na kooca namiar. Tylko pewnie zadzwonia do niego ,,czy jest pan zainteresowany ?" zamiast ,,a to ty cwaniaku co zmeczony byl po odkurzaniu. Dawaj podjade z kolegami, zabierzemy na zaklad i #!$%@? przez 8 godzin nonstop na stanowisku. Dostaniesz umowe na okres probny aby nie bylo, ze cie robimy w bambuko i
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: Pewnie nawet nie wie gdzie się znajduje jej grób. :)

@KrzywePalce: W końcu się doigra i skończy się burżuazja żebracznicza. (winna w tym jest wiara w ideologię Korwina i to, do czego to wszystko prowadzi)

A już w przeszłości miał problemy z prawem.
  • Odpowiedz