Wpis z mikrobloga

Prawo i Sprawiedliwość jest partią centralisyczną i wykorzystuje państwową machinę propagandy do atakowania mniejszości i przeciwników politycznych.

Wiem, że w tym wpisie są niemożliwe pokłady dehumanizującego libkowego hejtu i to przez takich jak ja PiS wygrywa ale taki już jestem genetyczny komuch, zdrajca, morderca i kanalia, a tak przynajmniej mówi partia rządząca.

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu #hejt
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skizo: jest słowo: troll. I to słaby.
No i odnosiłam się do twojego pełnego miłości i szacunku do innych postu o "pier.. tęczaku". Drugi się jeszcze nie wyświetlał.
Wiem, że w tym wpisie są niemożliwe pokłady dehumanizującego libkowego hejtu

Nie wolno tak mówić! Trzeba przekonywać ludzi, którzy wierzą w zamach smoleński

to #!$%@? tych pożal się boże powyborczych 'analityków' powoduje u mnie odruch wymiotny


@yuim: @RegularJohnny: @Majk_: To widzę że panowie już się poddali, taki defetyzm jest bardzo na rękę PiSowi, to co, liczycie na cud w 2023? Bo bez przekonywania dziadów, wybory będą ciężkie do wygrania(
@CynicznyMarksista: Trochę nie rozumiem czemu mnie wołasz. Ja nie sieję defetyzmu tylko stwierdzam, że ci wszyscy mędrkowie którzy od dwóch dni piszą swoje wysrywy #!$%@?ą od rzeczy. Teza, że przegrano te wybory bo ktoś z opozycji szkalował jakiegoś wyborce pissu to totalna bzdura. Ludzie opętani pissem żyją w swoim świecie gdzie niezależnie czy coś mówisz czy nie to oni czują się atakowani przez niemców/zydów/gejów/opozycję.
Teza, że przegrano te wybory bo ktoś z opozycji szkalował jakiegoś wyborce pissu to totalna bzdura. Ludzie opętani pissem żyją w swoim świecie gdzie niezależnie czy coś mówisz czy nie to oni czują się atakowani przez niemców/zydów/gejów/opozycję.


@yuim: Mówimy o przeciągnięciu 400 tysięcy głosów. To 4 procent elektoratu PiSowskiego, ja uważam że dało się to zrobić. Na wyzywaniu tylko można podnieść własną samoocenę.
@skizo: widzę że kontynuujesz konwersacje na poziomie. Bez wyzwisk widocznie nie potrafisz. Wspaniały poziom reprezentujesz, tylko nie #!$%@? proszę niczego o chamstwie i pojednaniu, bo wypokowi wyłoży serwery z żenady. Chociaż biorąc pod uwagę, że obrażasz wsyzstkich wokoło i rzucasz wyzwiskami na prawo i lewo, jednocześnie chyba starając się krytykować chamstwo (jeśli dobrze interpretuję wklejone od czapy zrzuty), to na jakikolwiek rozsądek i chociaż resztki rigczu z twojej strony nie ma
@skizo: nioe wiem ja ty, ale ja określeń typu "#!$%@? tęczak" albo imputowania urojeń jakoś nie uznaję za komplementy. Serio - zluzuj z agresją, jak usiłujesz uchodzić za krytyka chamskich postaw, bo na razie to jesteś zwyczajnie śmieszny w swojej dwulicowości.
@Replica: masz urojenia, już pisałem no dobra przeklnie żeby Ci udowodnić ze jesteś manipulatorem albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Napisałem "CO TY PIER*OLISZ TĘCZAKU"

Jeszcze coś? Narysować?
@skizo: i uważasz że jest to post pełen szacunku i poszanowania dla dyskutanta, na bardzo wysokim poziomie? Serio? Może idź na jakiś kurs dobrych manier, albo panowania nad agresją, bo na razie to a) jesteś agresywny i chamski, a co za tym idzie b) kompletnie niewiarygodny w krytyce emo quitów i ględzenia trolli, które nawet nie jest skierowane przeciwko komuś konkretnemu (bo chyba nie wierzysz w to co ta babka napisała?