Wpis z mikrobloga

Panowie wpadła mi w oko bmw 3, e90 lub e92. Budżet koło 30 000zł. I tu pytanie do Was, co robić? W okolicach tej kasy e92 to raczej tylko 2.0 diesel, jak ten silnik się sprawuje?
W tej kasie e90 już większy wybór, jaki silnik byłby najlepszy biorąc pod uwagę osiągi i jak najmniejszą ilość wizyt u mechanika? :)

#samochody #bmw
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Presek: uważaj na n53, pewniaki do wymiany to pompa HP i wtryski najlepiej wszystkie 6. Też chciałem kupić e92 3.0 n53 ale narazie się rozmyśliłem, n53 szły chyba do 2007-8
  • Odpowiedz
@Presek: ja bym brał tylko 330d/330i/335i cała reszta to o dupe rozbić. Chociaż to 330d z E90 to już nie ten sam pancerniak co w E46
  • Odpowiedz
@Presek: ano to już Twoja decyzja, ja w przyszłym roku przymierzam się do zmiany na E91 z E46 touring właśnie 330d. Po prostu już mi się znudziło, ale obejrzeć i przejechać się możesz. Dobre zadbane coupe z 3.0 zawsze w cenie będzie
  • Odpowiedz
@eNse: e46 coupe mi się podoba mocno, ale mechanik mnie straszy, że już stare auto ;) a mi zależy nie tyle na cenie serwisu jak najmniejszej, tylko żeby jak już wszystko będzie zrobione, auto pojeździło trochę bezproblemowo. Będzie robiło 3,4 razy w tygodniu trasę 50km w jedną stronę i dobrze by było, żeby dojechało i wróciło bez przygód ;)
  • Odpowiedz
@Presek: ogólnie E46 na pewno jest mniej problematyczne i tańsze w utrzymaniu pod warunkiem że kupisz zdrowy egzemplarz, bo wiadomo że jak władujesz się na minę blacharską czy mechaniczną to każdy model będzie studnią bez dna. Na rozrządzie w E46 330d spokojnie kręcisz 500kkm+ a w E90 trzeba się przyjrzeć po 250k
  • Odpowiedz