Wpis z mikrobloga

Witajcie wykopki, wczorajszy dzień można nazwać nową epoką Polski. Polski lepszej, piękniejszej i tej, w której obce wpływy już nic nie mogą zrobić. Ale nie wszystko może być takie piękne, bo 49,92% polaków,(Bo Polakami ich nazwać nie można) jest za uczeniem masturbacji 4 letnich dzieci, toksyczną ideologią #lgbt, zniszczeniem Polskich Katolickich wartości na rzecz zgniłego, Europejskiego zachodu. Gdyby nie @Andrzej-Duda i partia #pis, w Polsce nadal panowałaby mafia Vatowska, rozkradane byłyby mieszkania w kamienicach, Polak katolik patriota nadal byłby opluwany przez tęczowych zb0cz4ńców. Mógłbym tak wymieniać bez końca, ale tego już nie ma i tego już nie będzie, teraz Polska będzie taką, jaką sobie wyobrażał największy Patriota w historii tego pięknego kraju, sam Józef Piłsudski. Ta ściekowa, lewicowa, opłacana przez Żydowsko-Niemiecki kapitał telewizja TVN, ostatnio poświęciła czas antenowy, na kilkukrotne powiedzenie, ze nasz wspaniały prezydent Andrzej Duda jeździ niemieckimi samochodami, to prawda, ale niedługo to się skończy, bo nasza partia inwestuje w lepsze jutro Polski i już niedługo po Polskich drogach będzie jeździć Polski elektryczny samochód. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę żyć w czasach, w których Polska z każdym dniem się bogaci i niedługo będzie mogła nazywać się drugim najbogatszym państwem w Europie. Oczywiście Niemcom te wyniki nie są na rękę, bo boją się o swoją pozycję w Europie. Polska prześcignęła tyle krajów w ostatnim czasie, więc z drugiej pozycji szybko wskoczy na pierwszą i wtedy skończy się dyktatura Merkel. Mam nadzieję, że wy tak jak ja walczycie o lepsze jutro naszego ukochanego kraju i zagłosowaliście na Andrzeja Dudę. Niech Wielka Polska będzie z wami!!
#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #polityka #wybory #duda #konfederacja #bekazpodludzi #rozowepaski #niebieskiepaski

Shzavv - Witajcie wykopki, wczorajszy dzień można nazwać nową epoką Polski. Polski le...

źródło: comment_1594662651b4xfRMuKcaUxNEjRRt6SoA.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
w której obce wpływy już nic nie mogą zrobić


@Shzavv: pasta pisowskich trolli z fb ale tutaj dobrze napisały, już nic się nie da zrobić, nawet obce wpływy z innej galaktyki nie zdołają powstrzymać tego upadku xD Szkoda tylko ludzi których nie stać na wyjazd
  • Odpowiedz