Wpis z mikrobloga

mirki z #alergia biorący #clatra czy też podbiło wam wagę i podniosło apetyt po zaczęciu stosowania?
pierwszy raz w życiu oddycham w lecie jak człowiek, bez zatkanego nosa, bez krwawienia z nosa, bez kichania, kaszlu, kataru, swędzącego podniebienia, gęstej śliny, swędzącej skóry, ale za to w krótkim czasie przybyło mnie z 2kilo. jak żyć?
  • 9
  • Odpowiedz
@m76859: wziewnie to nie problem to są dawki milgramowe w tabletkach jest koszmar ciągle się chce jeść pozatym woda zostaje w organizmie człowiek puchnie jak balon
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Matemit wszystko masz w 1 wpisie:
"bez zatkanego nosa, bez krwawienia z nosa, bez kichania, kaszlu, kataru, swędzącego podniebienia, gęstej śliny, swędzącej skóry"

Clatra pół tabletki raz na 2-3 dni + nasometin 2x obie dziury co 2-3 dzień i pojęcie alergii jest mi obce, moge wsadzić leb w siano i żyje z kotem na którego mam uczulenie bez objawów alergii
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Matemit u mnie tak, musisz zobaczyc co będzie działać u Ciebie. Kazdy organizm jest inny. Np mojemu tacie na alergię pomaga tylko inhalacja wziewna pulmicortem czyli sterydami, reszta nic nie daje
  • Odpowiedz