Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Byłem dzisiaj w kościele. Zero poszanowania dla ciszy wyborczej, wychwalanie rządu, strasznie lgbt, zdanie "po to są dziś wybory abyśmy zdecydowali czy Polska ma być biało czerwona czy tęczowa" ale to co mnie najbardziej zabolało, choć nigdy KODu nie popierałem to jak ksiądz powiedział "Słyszymy dziś hasła takie jak wolność, demokracja, konstytucja, wolne sądy i tym podobne, które są pustymi, nic nie znaczącymi hasłami". Jakoś mnie to wewnętrznie ukłuło.
#wybory #bekazkatoli #ciszawyborcza
  • 7
@wk26t: 1 Dopóki nie mówi na jakiego kandydata macie głosować nie łamie ciszy wyborczej,a tęcza jest wroga chrześcijaństwu
2 I ma rację, wolność, demokracja czy konstytucja to puste słowa i ludzie je porzucają, gdyż czuli się wykluczeni, dlatego nie będą walczyć o słowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wk26t: u mnie na szczęście spokój, nawet w sumie nawiązali do tego, że w kościele wielcy chrześcijanie, a wychodząc często się nim przestaje. Jedraszewskiego też nie przeczytali.
@wk26t: to na #!$%@? tam chodzisz i słuchasz tych idioctw? Właśnie przez takich jak Ty te kościoły są pełne i grube klechy mają za co kupować mercedesy. Ja nie chodzę, nie chrzczę dzieci, nie płace na te #!$%@?. Gardzę tą magiczną instytucją obłudy, serio da się tak, ale musisz mieć w dupie co powie na to twoja babka. Wierzysz w Boga to sobie wierz, ale możesz to robić za darmo w