Wpis z mikrobloga

@vZGLSjkzfn: idź dalej płakać nad tym że kobiety nie dostrzegają twojego wspaniałego charakteru i patrzą na wygląd, a ja w tym czasie pójdę na imprezkę i ruchac twoja przyszłą żonę, która jak z nią będziesz to będzie dawała ci raz na miesiąc przy zgaszonym świetle - nawet mi ciebie nie żal xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@youngpablo: Nie wiem czy nie żyjemy w innych rzeczywistościach ale kobiety od małego mi mówiły ze liczy sie charakter i jakie to one nie są delikatne i jak to trzeba je pieścić
Więc dobrze że obala sie mity i robi co trzeba, lecz przy większej oglądalności szarpanki może zostać ciśnięty że niektóre rzeczy mówi zbyt kolorowo, wydaje mi się że gdyby dodał do tego bibliografię i merytorykę bylby większy ścisk dupy
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: bez wyglądu nie ma co próbować, ale ważny jest również social skill, szarpanki zamiast dawać przegrywom (którzy nie przegrywają przez wygląd a inne czynniki) wskazówki i rady jak zdobyć social skill, jak zachwywac się w grupie, jak stać się duszą towarzystwa, jak pokonać introweryzm itp które bym im mega pomogły to tylko robi z nich CREEP'ów.
Robi im tym tylko krzywdę i odgradza ich murem od zdrowych relacji społecznych, gardzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@youngpablo: to znaczy ja też jestem skrajnym intro ale wychodze do ludzi i jakoś nigdy nie miałem problemów z gadka itp. Ale tak to w sumie szarpanki dużo dobrego mówi lecz tak jak pisze nie każdy wyniesie to co ja ty i inni i tak jak pisze szarpanki gdyby zażył wiedzy na poziomie nie do zdarcia i nie koloryzowal aż tak niektórych rzeczy, wyszło by mu to na dobre

Niektóre porównania
  • Odpowiedz