Wpis z mikrobloga

Siema miraski, ogólnie poszukuję programu do tasków, z bardzo specyficznym trybem działania - i chciałbym dopytać się bardziej obytych czy wogóle coś takiego istnieje na rynku.

Podrzucam screen dla czytelniejszego przekazu.
Generalnie chodzi mi o to aby w danej aplikacji były dwa widoki - widok wszystkich projektów oraz widok konkretnego projektu. Coś co jest wszędzie, z jednym "ale" - widok wszystkich projektów ma pokazywać tak jak na screenie tylko jeden task przy projekcie. W momencie kiedy odklikam ten task jako wykonany, wskakuje w to miejsce następny. Ale tylko jeden.

Ogólnie w task managerach zawsze mnie przytłacza ilość zadań, które mam do zrobienia, a tu chciałbym prostym widokiem po prostu kontrolować postęp na zasadzie ostatniego wykonanego zadania.

Przerabiałem już kilka task managerów, stosowałem GTD, ale to jest dopasowywanie mnie do narzędzia, a nie narzędzia do mnie. Nie tak to powinno działać imo.

Tagi dla zasięgu

#produktywnosc #pytanie #informatyka #taskmanager #todo #todoist #nozbe #ticktick #komputery
lothar1410 - Siema miraski, ogólnie poszukuję programu do tasków, z bardzo specyficzn...

źródło: comment_1594220170Ks0reBbqPEWfDsgVKimLNG.jpg

Pobierz
  • 1