Wpis z mikrobloga

Szukam fizoterapeuty w #lublin pod kątem siłowni, potrzebuje kilku porad, kilka rzeczy do obgadania, fajnie jakby miał wiedzę odnośnie siłowni/sportu, ktoś może kogoś polecić? #fizjoterapia #mikrokoksy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam z fizjoaccess


@n3sta: polecasz z autopsji? jest szansa ze np. podczas konsultacji omówić niektóre ćwiczenia siłowe i technike ich wykonywania?
  • Odpowiedz
@deshix: Na pierwszy rzut oka nie, ponieważ...

@export: Czego konkretnie oczekujesz? Diagnoza jakiegoś bólu, terapia manualna, rehabilitacja? Bo szczegółowej techniki ćwiczeń to ja Cię chętnie nauczę, ogarniałem już osoby z wieloma dolegliwościami. Może być lepiej jedno zrobić z fizjoterapeutą, a drugie z trenerem.
  • Odpowiedz
@SVCXZ: diagnoza bólu i m.in uciekania nadgarstka, przy wyciskaniu sztangi ucieka mi prawy nadgarstek (wygina się) z lewym jest wszystko ok, prawy sie popsuł, tak samo prawy łokieć, technike wyciskania mam poprawną a na ostatnim treningu zrobiłem 1 serie 1x12 ze sporym zapasem, w drugiej przy 8 powtórzeniu już było mrowienie w łokciu a trzeciej nie dokończyłem bo przy 6 nasilał się łokieć i odpuściłem. usztywniacze nadgarstków nie pomagają
  • Odpowiedz
usztywniacze nadgarstków nie pomagają


@export: I często wręcz przeszkodzą, bo może to wynikać z osłabienia mięśni stabilizujących staw, a przynajmniej dysproporcji sił mięśni. Badania obrazowe robione, wszystko w nich w porządku?
  • Odpowiedz