Wpis z mikrobloga

Co prawda jako fanatykowi #xfiles trudno wybrać mi ten jeden najlepszy, ale myślę, że postawię na Field Trip. Wspaniałe krajobrazy, doskonale dobrana muzyka, świetna gra postaci drugoplanowych, no i przede wszystkim niesamowicie zakręcony scenariusz. Odcinek oglądałem pewnie z 20 razy i chyba nigdy nie będę mieć dość.
W sumie to tworząc ten wpis w głowie pojawiają mi się pozostałe perełki...i Kill Switch....i Monday...i Pusher...i The Pine Bluff Variant....i Memento Mori...ahhh, niełatwy wybór, gdy ma sie do czynienia z tak doskonałym serialem.

#zarchiwumx #seriale
Pobierz Poro6niec - Co prawda jako fanatykowi #xfiles trudno wybrać mi ten jeden najlepszy, a...
źródło: comment_1594144989TElBySCENXsTRGZqzCBoik.jpg

Twój ulubiony odcinek xfiles

  • Kill Switch 6.3% (1)
  • Bad Blood 25.0% (4)
  • Field Trip 0% (0)
  • White Christmas 0% (0)
  • Post Modern Prometheus 18.8% (3)
  • Folie à Deux 6.3% (1)
  • Tithonus 0% (0)
  • Triangle 12.5% (2)
  • Dreamland 0% (0)
  • Inny (podaj w komentarzu) 31.3% (5)

Oddanych głosów: 16

  • 9
Detour

@FoxX21: Tak, i Scully utulająca do snu Muldera :)
"Scully jak mam Ci to powiedzieć bez użycia negacji?" #pdk

za te 2 wersje wydarzeń

@bikx: To raz, dwa, że świtetnie oddali klimat typowego amerykańskiego miasteczka, aż się chce tam pojechać i zaszyć pośród drzew i lasów
@Poro6niec: z tych "innych" odcinków z przymrużeniem oka jeszcze super był " X-Cops". Sama sprawa mnie nie wciągnęła i nawet nie pamiętam dokładnie o co chodziło, ale pamiętam jak ekipa filmowa nagrywała domysły Muldera jak rozmawiał ze Scully xD
Sama sprawa mnie nie wciągnęła i nawet nie pamiętam dokładnie o co chodziło

@bikx: To była parodia amerykańskich dokumentów, coś ala W11 tylko, że z prawdziwymi przestępcami.
Mnie najbardziej rozbroiła sugestia Scully do Muldera, że co prawda do niej może opowiadać swoje teorie, ale obok znajduje się kamera, która wszystko nagrywa i zaraz wezmą ich za wariatów, haha