Wpis z mikrobloga

@Sponsorowany_z_500plus: Tak, PiS niszczący podwaliny demokracji w państwie i tworzący za publiczne pieniądze niespotykaną do tej pory propagandę w mediach publicznych jest dokładnie taki sam jak PO któreeeeeeee... właśnie co zrobiło PO? Coś tam z OFE? Co było zresztą zgodne z konstytucją i nie złamali przy tym prawa?
  • Odpowiedz
@Ofacet: o k---a platfus. Zagorzały rywal pisuara. Co zrobili PO? VAT na 23% (PiS to nadal podtrzymuje), liczne afery. Syn premiera w OLT, a Św. Paweł patron deweloperów ciągnący ich samolot. Pamiętacie polaczki paliwo po 6 zł? Czy już Wam PiS odjął to z głowy? Coś tam z OFE XDDDDDD Ukradli pieniądze i według Ciebie to jest zgodne z konstytucją i nie złamali prawa? Ile Ty masz lat? 20?
  • Odpowiedz
@Sponsorowany_z_500plus: Ja nie mam żadnych podstaw do orzekania co jest zgodne z konstytucją a co nie. Natomiast trybunał konstytucyjny orzekł o konstytucyjności tego. I nie ukradli, tylko włączyli to w budżet państwa jeśli się nie mylę. Nikt sobie tego w kieszonkę nie wsadził przecież.

Ale podniesienie VATu było legalne mordo. Może się nie podobać ale było legalne, natomiast NIELEGALNE R------------E DEMOKRACJI W KRAJU TO TROCHĘ INNY KALIBER CO NIE MORDO.
  • Odpowiedz
@Ofacet: powiesz mi ilu polityków z PO było skazanych za kadencji PiS i na odwrót?

To czekaj jak z--------ą 100% vatu. Przecież to będzie legalne. Jak patrzysz w ten sposób na działania władzy, a nie myślisz o sobie to pozdro dla Ciebie. Niedługo będziesz z---------ł, za miskę ryżu, bo tak orzeknie trybunał konstytucyjny. Piszesz mi, że trybunał daje jakieś osądy, a państwo nie potrafi rozliczyć Amber gold. Więc o czym
  • Odpowiedz