Wpis z mikrobloga

Czasem mam ochotę wziąć broń i powystrzelać tą całą zdradziecką hołotę na wysokich stanowiskach. Bezsilność jaką odczuwam słuchając Olejnik, Sienkiewicza, Tuska lub dowiadując się o takich akcjach jak zamykanie trybun, stadionów czy przepraszanie Litwinów jest strasznie przytłaczająca. Odechciewa mi się czasem żyć w dzisiejszej Polsce niszczonej sukcesywnie od 20 lat przez bandę zwykłych śmieci. W pewnym stopniu nawet popieram @Axelio w tym co zrobił. Im dłużej żyję, tym bardziej jestem przekonany, że już nic nie da się zmienić a z roku na rok coraz głębiej zapadamy się w gówno.

#kibole #legia #tusk #olejnik #lewactwo #polityka
  • 10
@delKrul: nie przrepadam za PO, ale zastanawiam sie czy równie podobnie krytykujesz drugą stronę mediów i ich przedstawicieli które są tak samo"obiektywne" np. Zależną.pl czy Terlikowskiego lub Pospieszalskiego? Tak tylko pytam....
@odislaw: Terlikowskiego nie czytuje więc nie wiem co ciekawego wypisuje na tej swojej frondzie której z resztą nie popieram w wielu rzeczach (jestem ateistą). Zarzuć konkretnymi linkami do tych pseudo-obiektywnych artykułów to się jakoś do nich odniosę. Smutna prawda jest taka, że nawet jeżeli wspomniani przez ciebie dziennikarze są równie mało obiektywni to ich czyta co najwyżej kilkanaście tysięcy osób a to co bredzi Sienkiewicz czy ta konfidentka Olejnik idzie w
@odislaw: Podaj mi chociaż coś analogicznego do słów Tuska z wtorku zapowiadających stworzenie państwa policyjnego. Prawacy też mają swoje czarne owce, na szczęście jednak (bądź nieszczęście) nie docierają one do większej liczby widzów/czytelników. A nawet jeśli przebiją się jakąś większą aferą to zostaną automatycznie zaatakowani i zjedzeni przez Miecugowów, Sienkiewiczów czy innych lewicowych dziennikarzy/polityków.
@odislaw: Jak już mówiłem, brednie lewicowych pseudo-dziennikarzyn/polityków wpływają w znacznej mierze na opinie publiczną, o wiele większej niż te prawicowych. Mnie interesuje Polska a nie sumienie danego pismaka.
@delKrul: ok, to oznacza, ze po przejęciu telewizji publicznej przez PIS( a po wygranych wyborach napewno tak bedzie) bedziesz tez skrupulatnie monitorowal propagandę kolejnych rządów.....trzymam cie za słowo