Wpis z mikrobloga

@dmwl: @swiniakstatysta: @jakubz: Dzięki za zainteresowanie. Udało mi się zrobić jeszcze takie fotki (aparatem i innym telefonem). Wsadziłem kleszcza w ten dedykowany pojemnik, ale co ciekawe, jak naładowałem aparat to okazało się, że ten skubaniec ciągle żyje. Jak go "wypuściłem" na kartkę papieru do zdjęcia, to po chwili zaczął się po niej poruszać. Czy to oznacza, że żyje i wyszedł cały? czy kleszcze bez kawałka ciała normalnie funkcjonują?
Zaczerwienione
mysz0n - @dmwl: @swiniakstatysta: @jakubz: Dzięki za zainteresowanie. Udało mi się zr...

źródło: comment_1593985358OXhqfb4T3EpS9noZVy6pGp.jpg

Pobierz
@XXXpussydestroyer69: edit: chyba, że chodzi ci o ten myślnik, który wziąłeś za znak minusa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mniejsza o wiek, martwię się, żeby nic nie było, ale mam nadzieje, że skoro kleszcz się rusza to znaczy, że żyje i został wyjęty w całości.
@mysz0n mój syn ma 3 lata i ostatnio też mi z uda takiego małego skurvysyna wyciągnąłem. Mija 3 tygodnie i żadnych rumieni itd nie widać. Jest kiepsko z tymi chvjkami, chyba jeszcze tyle ich nie było. Są dosłownie wszędzie, nawet w zadbanym ogrodzie w centrum miasta.