Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki. Szukam w pewnym sensie porady, ale też paru słów otuchy.

Będzie krótko - ja z różową oboje lvl 20. Staż ponad rok. Była moją pierwszą poważną dziewczyną, pierwszą z którą uprawiałem seks. Ona też mnie w tym utwierdzała, jednak po pewnych podejrzeniach, postanowiłem być trochę śmieciem i przejrzeć jej telefon - łagodnie mówiąc okazało się, że ze swoim wcześniejszym też leciała ostro. Nie toleruję kłamstw, zwłaszcza w tak intymnych sprawach, w miarę na spokojnie wyjaśniłem jej, że dla mnie jest szmatą i wyszedłem. No i nie wiem co teraz xD Powiedziałem jej, że za to już dla mnie nie istnieje, podkreślając, że to nie było jej pierwsze kłamstwo, ale pierwsze, które mnie tak uderzyło. Jedna część mnie mówi, że nie powinienem sprawdzać jej telefonu, ale myślę, że wyszło na dobre, że się wszystkiego dowiedziałem, zwłaszcza, że mieliśmy w planach niedługo zamieszkać razem. Siedzę teraz trochę przybity, trochę w rozsypce. Spamuje mi na fb, że chce porozmawiać i takie inne pierdoły, ale zlewam to. Tutaj się rodzi pytanie: czy to faktycznie powód na tyle poważny, żeby zakończyć związek? Ogólnie było nam super, nic się nie psuło, jednak nie wiem czy to zniosę wiedząc, że jest zdolna mnie tak okłamywać. Naprawdę proszę tylko o parę słów porady czy czegokolwiek...

Z góry dzięki!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0167b85a60033c4149edf9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!

Kto jest winny?

  • Ja 34.8% (24)
  • Ona 65.2% (45)

Oddanych głosów: 69

  • 9
WierzgającyUrolog: Pytanie: ludzie serio spisują w telefonach swoje przygody łóżkowe? Rozumiem te baity gdzie ktoś niby odkryje romans - ok, trwa w teraźniejszości, mogą być wiadomości typu "widzimy się o 17". Ale te baity gdzie niby w telefonie jest cała przeszłość i ze szczegółami opisane kto z kim jak się ruchał? XD wykopki, są takie informacje w waszych telefonach?

Zaakceptował: Precypitat
@szerinho Ale co tu argumentować? Koleś dowiedział się, że jego kobieta była z kimś przed nim (nie to, że go zdradziła), więc nazwał ją szmatą. Reakcja stanowczo niadekwatna IMO. Laska prawdopodobnie wolała mu nie mówić, bo jej zależało, a trochę go znała i wiedziała, jak zareaguje. Może było też tak, że nie chciała wyjść na szlaufa (kto wie, co siedzi w głowie dwudziestoletniego dzieciaka). Dla mnie cała ta sytuacja jest kompletnie infantylna.