Wpis z mikrobloga

@kryniu: nie no luz, u nas takich fantów nie bierzemy bo tego potem nikt nie chce i leży pół roku na półce. Jak masz jakieś blokady operatorów, konta google/samsung, blokady wzorami i takie tam, to pisz pw, moze jakiś bym kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Narkan: nie wiem ty o to kiedykolwiek ktoś pytał na wykopie dot. lombardów ale zawsze mnie to intrygowało a jest okazja: nie boicie się że pracodawca zrobi was w #!$%@? tzn. weźmie trochę towaru ze sklepu i potem zwali winę na was że go okradliście? Słyszałem takie historie od osób zwykle niedoświadczonych albo w ogóle osób które nigdy wcześniej nie pracowały.
@Godid1951: ale czym się różni praca w lombardzie od pracy jakiejkolwiek innej z gotówką/towarem? Tam też może pracodawca wziąć towar/gotówkę z kasy i zwalić winę na pracownika. Nie wiem jak na innych punktach, bo to kwestia pracodawcy, ale u mnie jak kierownik przyjeżdza zabrać jakiś towar do serwisu/przeniesienia na inny punkt/by sobie w domu obadać, to zawsze jest zapisywany nr towaru i godzina, więc w razie jakichś problemów na monitoringu "wyższy"