Wpis z mikrobloga

@cppguy: a co ma wyciągać, chodzi w życiu o coś więcej niż bycie szczęśliwym? wydaje mi się, że nie jeden n------n ma szczęśliwsze życie niż ktoś kto regularnie na przegryw postuje, tu sami nieszczęśliwcy
  • Odpowiedz
@cppguy wyciągnęłam więcej niż myślisz, i korzystam z życia tak jak chce ( ) niestety musisz usunąć z łebka ten stereotypowy obraz ćpunki siedzącej na dworcu i puszczającej się za pieniądze xD

@otootooto kwiii kobiety mnie nie lubio j----e p0lki

@Thachi przegrywy japa cicho, więc sklej się tam xD
  • Odpowiedz
@SweetStud: wiem, nigdy nie pisałem czegoś takiego.
@otootooto: nie każdy jest taki, masz wysoko funkcjonalnych alkusów np.
wolałbym byc uzależniony niż nie zaznać całe życie miłości, bycia komuś potrzebnym, a to przegryw sugeruje.
  • Odpowiedz
@harpiowata: i kogo próbujesz oszukiwać? Taka jesteś super zaradna i szcześliwa, a nie możesz obyć się bez dania w żyłę. Ty już jesteś dosyć mocno zaawansowanym wraczkiem, więc wkrótce aktualne specyfiki przestaną kopać. Pytanie co wtedy?
  • Odpowiedz
  • 1
@SweetStud no i co z tego że tak można, my tak wybraliśmy, według nas życie jest ciekawsze w taki sposób, przeżywamy momenty których nigdy nie zapomnimy

Nie walicie hery albo władza, ale o alkoholu już nie mówisz. To też jest n------k.
  • Odpowiedz
@harpiowata: Póki co to ty nam opowiadasz historię swojego ćpania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) W pracy wiedzą i pewnie pochwalają xD Co ciekawe co powiedzieliby, gdybyś zdradziła im swój sekrecik. W sumie to twoje życie jest tak samo smutne jak nasze, ale wypierasz to kolejną zaaplikowaną działeczką
  • Odpowiedz