Wpis z mikrobloga

@cobaltBlue: @2mack: ja obserwuję politykę polską od okrągłego stołu( ͡° ͜ʖ ͡°)(rocznik 73) i uważam, ze po raz pierwszy według mnie pojawił się gość który swoim rozsądkiem, inteligencją i pokorą zasłużył na moje zaufanie i mam nadzieję ze wyciągając wnioski z błędów poprzedników uda mu się w przyszłości rozbić ten chory duopol. Jak bedzie zobaczymy.
Cytując francuskiego trenera z mundialu 98 kiedy francuscy dziennikarze przed mistrzostwami
@cobaltBlue: nie no #!$%@? lepiej nie rozmawiać ze sobą jesli istnieją wspólne postulaty, najlepiej okopać się każdy w swoim rowie i #!$%@?ć sie kolejne 15 lat
napisałem ci zebys dal mu najpierw popełnić przestępstwo za nim go skażesz
@WoodyzZZ: u nich wszystko zerojedynkowo i nie mozna z nikim rozmawiać mając wspolne postulaty, oni żyją wojenkami(moja prawda jest mojsza)( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam wrażenie ze im na
@cobaltBlue: xDDDD i to ma być niby potwierdzenie?
Ja nie popieram Trzaskowskiego, a w II turze na niego zagłosuje. Czy jestem skrzydłowym platformy ?

Wiosna to też skrzydłowi platformy bo Biedroń zapowiedział poparcie Trzaskowskiego?

Co wy mqcie w głowach......
@cobaltBlue: tak samo można powiedzieć o bosaku ze to czlowiem wyszkolony przez giertycha z ktorym byl w jednej partii a pozniej bosak byl jego asystentem. Cała konfa to nic innego jak słup mający zgarniac głosy i pieniadze z budzetu czyli zwykły plankton polityczny
@cobaltBlue: mimo, że Hołownia jest dzbanem, to jednak porównywanie go do Petru, który stworzył partię tylko i wyłącznie jako spadochron dla PO jest bardzo niesprawiedliwe.