Wpis z mikrobloga

No i dzisiaj nabyłem swój pierwszy (prawie nowy) samochód - Alfa Romeo Stelvio (hehe nie twój tylko banku biedaku xD). Miała być betka F30, ale ze znajomym zrobiliśmy cesję leasingu na mnie. Na początku średnio byłem przekonany do tego pomysłu, ale jak wsiadłem to się zakochałem () Super jeździ mi się tym samochodem, wersja 2.2 210KM. Przesiadka z 15 letniego gruza E39, także japa się cieszy cały czas. Szkoda że traktowałem Alfę zawsze tak po "macoszemu", bo jednak zawsze te historie ludzi, że się #!$%@? były z tyłu głowy. Na dniach pewnie oddam ją na car wrapping, bo kolor do mnie jedynie nie przemawia. Planuję jakiś odcień niebieskiego, jak znacie jakieś fajne barwy to chętnie zobaczę. No i opłacało się być trochę #programista15k ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam mireczków i życze, żeby Wam też cieszyła się japa rano jak macie przejechać choćby 5km do pracki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#alfaromeo #stelvio #pokazauto #samochody #bmw #chwalesie i trochę #pokazmorde
chalwaklb - No i dzisiaj nabyłem swój pierwszy (prawie nowy) samochód - Alfa Romeo St...

źródło: comment_1593272391u9wJP3vhH96Hs6Um2S07ng.jpg

Pobierz
  • 28
@chalwaklb: Zobacz sobie Misano Blue. Albo to, co autoholicy (albo raczej Bracia Postępscy) robią aktualnie z nissanem 350z.

edit: to nie podejdzie folia? Jasne, przelakierować byś nie mógł, ale folia? Co z autami oklejanymi barwami firmowymi?