Wpis z mikrobloga

Dwaj czołowi kandydaci olali latarnika, więc w pierwszej turze raczej głos pójdzie na Hołownię mimo jego kościółkowatej przeszłości. Zastanawiałem się nad Biedroniem, ale problemem jego jest „fajnizm”, nie rozumiem jego otwartego sprzeciwu wobec energii jądrowej i fakt iż ma zbyt socjalny program który jest bardziej socjaldemokratyczny niż socjalliberalny. #latarnikwyborczy #neuropa #wybory
źródło: comment_1593005260FaGeIGrp50Gpicms257ysP.jpg
  • 5
@n1c3: Nie kieruję się w 100%, gdyby tak było to głos by poszedł na Biedronia. Oprócz Biedronia i Hołowni myślałem o Kamyszu, ale jest zbyt konserwatywny, poza tym mam w rodzinie wielu szeregowych działaczy PSLu, mogę powiedzieć, że to jest pewnego rodzaju sitwa wspierająca głównie OSP i powiatowych urzędasów, sam jako człowiek, który nie ma wiele wspólnego ze wsią, nie uważam że jestem jego targetem. W 2 turze na 100% zagłosuję
@Jozuhve_z_PL: ja nie jestem przekonany, że wiele EJ jest w stanie być dość szybko zbudowanych, i utrzymanych, aby móc konkurować z OZE. Sama idea fajnie brzmi na papierze, ale nie wydaje mi się, żeby coś takiego się kiedykolwiek udało.