Wpis z mikrobloga

#ubezpieczenia #motoryzacja
Miał ktoś podobne przejścia i poradzi coś? Gościu wjechał we mnie, z jego oc chcę odzyskać pieniądze za uszkodzone mienie zniszczone w czasie kolizji, telefon, zegarek, okulary. Problem w tym że nie zgłosiłem tego od razu policji, byłem w szoku wtedy. Nie mam z tego żadnej notatki od nich a tego chce ubezpieczyciel. Da się tu coś ugrać?
  • 10
@StukilowaRurzowa @OLLEKS świadkiem mógłby być mój brat, który dotarł po fakcie, ale wątpię żeby to przeszło. Monitoring też odpada. Sprawca przyznał się do winy, ale tu chodzi o mienie, nie auto. Na monitoringu nie będzie widać czy mam telefon uszkodzony itd.
@lukas83: no musi byc jakies potwierdzenie okoliczności zdarzenia, ze to sie stalo. Czyli albo w notatce policyjnej ma to byc zawarte, albo na oswiadczeniu sprawcy. Odezwij sie do mnie na priv to moge pomoc uzyskac więcej w sprawie szkody na pojeździe.
@SpasticInk: @lukas83: miałem to samo. Zgłoś po prostu teraz, ze w szoku nie zwróciłeś uwagi i tyle. Jak nie możesz i się boisz ze nic nie ugrasz idź do firmy która w Twoim imieniu będzie działać zwykle biorą 10-20 procent. I tak bedziez na plus bo ogarną to lepiej od Ciebie