Wpis z mikrobloga

@MisiuMisiu Czarnogóra jest piękna tylko musisz ją zjeździć. Jeśli chodzi o linię brzegowa i ew plaże to jest średnio. Bułgaria jest tania i to by było na tyle zero zalet... A sam Nessebar stał się kiczem. Grecję zawsze omijam w swoich podróżach.
Byłem w tamtym roku na Korfu, ogólnie pogoda 10/10, woda 10/10, ale ten wszędobylski syf, śmieci, w życiu czegoś takiego nie widziałem, także nie polecam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisiuMisiu: powiedz jakie to mają być wakacje odpoczywanie na plaży czy bardziej zwiedzanie okolicy? W burgas aktualnie mieszkam (erasmus here) i w sozopolu(miasto niedaleko burgas) 2 lata temu bylem na wakacjach. Wiec co nieco moge ci opowiedziec
@MisiuMisiu: ja kilka lat temu byłem w Petrovac na Moru w Czarnogórze. Niedaleko jest Budva i Sveti Stefan. Fajne widoki fajna plaża aczkolwiek trochę kamienista. Dodatkowo za grosze można popływać po jeziorze Skadarskim. Z tym, że my jechaliśmy autami taki trip przez Europę. Ogólnie fajnie
@MisiuMisiu: ewentualnie Sardynia. W zeszłym roku objechałem wyspę. Lądowanie w Alghero, potem na południe w kierunku Cagliari, - Oristano, potem ostatni azyl dzikich koni w Europie na płaskowyżu w Giara de Gesturi. Potrm kierunek Olbia i wyspa La Maddalena i potem kierunek Alghero na lot do domu z zaczepieniem o Grotta di Nettuno.

Całość to jakies 10 dni, niecały 1000km fiatem Panda z wypożyczalni za jakieś śmieszne pieniądze typu 200 euro.
@MisiuMisiu: na Sardynii jest jakaś kolejka z Alghero do Olbii. Jest trochę promów więc można obskoczyc miasta na wybrzeżu. Autobusów rejsowych nie zauważyłem. W miastach komunikacja jest ale mają luźne podejście do rozkładu xD. Auto zgarniesz z lotniska. Nasze i tak bylo drogie, bo nie mieliśmy karty kredytowej jako formy przedplaty