Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałbym sobie stworzyć krótki opis, jedno zdanie o tym, jak siebie postrzegam, jak siebie identyfikuję (np. imię - ), który mógłbym wykorzystać np. przy przedstawieniu się przed kimś obcym, i który brzmiałby ciekawie lub zabawnie. Czy znacie jakieś dobre wskazówki, porady na ten temat? :-)

#rozwojosobisty #chcepogadac
Mr_Plank - Chciałbym sobie stworzyć krótki opis, jedno zdanie o tym, jak siebie postr...
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matemit: 'Student prawa' ma potencjał memiczny, ale ja nim nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tak mnie naszło, że słowo student w połączeniu z czymś innym, niekoniecznie związanym ze studiami, może dać coś ciekawego. Pracuję w IT, ale inspiracje mogą być ze wszystkiego. Dzięki za podesłanie filmu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skrajnaa: Domyślam się, jakie masz obawy, natomiast jeśli są jakieś czynniki, słowa, które działają lepiej w takim opisie, to fajnie jest je poznać, bo na dobrą sprawę mogę taki opis potem zmienić, stuningować po swojemu. Np. pracuję przy stronach internetowych i gdy wchodzisz na jakąś obcą stronę, to jednym z dobrych rozwiązań jest wrzucenie krótkiego opisu w pierwszej sekcji typu "Nazwa Firmy - producent przedmiotu X" czy tam "Imię - zawód,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skrajnaa: Przypomniałem sobie kiedyś, że tworząc opis np. do produktu lub usługi można go najpierw napisać bardzo długi, a potem należy spróbować go skracać i skracać, aż pozostanie krótka, ale najważniejsza esencja.

Więc wziąłem sobie siebie jako ten...ekhem...produkt i mój długi opis (np. ten, co jest w opisie konta, dobrze mnie określa) i uznałem, że jestem: "programista i człowiek o wielu zainteresowaniach" albo humorystyczne "człowiek - programista o wielu zainteresowaniach", "programista