Wpis z mikrobloga

Potrzebuje odpowiedzi na problem...Spotykam się z dziewczyną która ma coś z psychiką.Generalnie w jednej chwili jest naprawdę cudowna,jest najfajniejszą osoba na świecie a w następnej potrafi się zmienić w najgorszego potwora,potrafi zniszczyć bez problemu drugą osobę psychicznie po to by...przepraszać za to że jej odbija,że jej głupio że nie jest sobą.Strasznie zależy mi na tej dziewczynie,gdy jest "normalna" jest najcudowniejsza na świecie ale gdy jej odwala to ...tragedia.Myślicie że jest sens w coś takiego iść? Najgorsze że zamiast samemu poprawić jej zachowanie,starać się jej pomóc to przenosi się to na mnie i samemu co chwilę mam teraz zwały depresyjnę a po chwili czuje się cudownie...
#zwiazki #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gien: Dziewczyna jest na swój sposób cudowna i interesująca...W jednej chwili potrafi być najwspanialszą dziewczyna na świecie,naprawdę taką o której można tylko marzyć a po chwili... potrafi cię zdołowac tak że najchętniej byś się powiesił..myślicie że nie ma opcji tego zmienić?
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: Może spróbuj z nią porozmawiać na poważnie i wypracować jakieś rozwiązanie wspólnymi siłami. Nie warto skreślać relacji jeśli jesteś w stanie się z nią dogadać i załatwić to po ludzku, trzymaj się miras
  • Odpowiedz
Ona potrzebuje rozmowy z psychologiem/psychiatrą. Czy ona sama widzi, ze jest z nią coś nie tak. Mi to wygląda na depresje.
  • Odpowiedz