Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie co do #emigracja
W związku z tym co się odwala w Polsce jeżeli chodzi o scenę polityczną, coraz bardziej myślę o wyjeździe w perspektywie 2/3lat. Jeszcze nie #programista15k ale ogólnie programista. Ten czas dałbym sobie na naukę języka bo jeszcze mój #rozowypasek będzie zaczynał studia magisterskie.
Jakie kraje byście polecali ? Różowy pracuje z j.niemieckim i to o jej przyszłą pracę bym się martwił, a mi zależało by na dobrym stosunku zarobki/podatki/koszty życia.
Może #niemcy ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eef8c99b679bead157f63b0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[==================================......] 86% (202zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 7
Niemcy spoko opcja, w IT warto rozwazyc tez UK, Holandie czy tez Skandynawie najpierw popatrzylbym na waszym miejscu na mozliwosci w danym panstwie i potem z tej grupy wybrac to ktore najbardziej przypadnie wam do gustu
OP: @asbjorn Myślałem o Danii, ale cały czas myślę też o tym co mogła by moja dziewczyna robić -> Na ten moment nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie jedynie z angielskim i niemieckim, dziewczyna wbiła by się w sensowną pracę biurową poza Niemcami. U siebie znacznie korzystniej patrzę na perspektywy. UK również bym chciał ale znowu sceptycznie podchodzę do miksu kulturowego który tam jest.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
OP: @asbjorn Myślałem o Danii, ale cały czas myślę też o tym co mogła by moja dziewczyna robić -> Na ten moment nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie jedynie z angielskim i niemieckim, dziewczyna wbiła by się w sensowną pracę biurową poza Niemcami. U siebie znacznie korzystniej patrzę na perspektywy. UK również bym chciał ale znowu sceptycznie podchodzę do miksu kulturowego który tam jest.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tym miksem zalezy, ogolnie potrafi on odrzucic czlowieka, ale wystarczy trzymac sie porzadnych ludzi i bedzie git, pogadaj z dziewczyna najlepiej i niech ona sie jakos ustosunkuje gdzie dalaby rade faktycznie znalezc porzadna prace