Wpis z mikrobloga

@robvan: ten obrazek to przejaw hipokryzji. Nie chcesz być genralizowany a sam genralizukesz jakaś grupę. W dodatku nie wiadomo kto z kim rozmawia.
  • Odpowiedz
@robvan: "Popieram tradycyjną rodzinę" - zajebisty eufemizm na "nie życzę sobie, by ktoś tworzył rodzinę w innej formie" XD
Bo co tu jest do popierania? Nikt wam homofobki tradycyjnych rodzin zakładać nie broni, więc cóż innego miałoby to znaczyć, jak nie sprzeciw wobec tego co inni robią z własnym życiem?
  • Odpowiedz
jeśli ktoś chce promować dobre wartości to też homofob? Bo nie promuje homo związku tylko hetero?


@gdyzgasnieswiatlo: jeśli według ciebie homo związki to nie są dobre wartości w przeciwieństwie do hetero to tak, jesteś homofobem
  • Odpowiedz
  • 5
@gdyzgasnieswiatlo w jaki sposób promuje się zwiazki homo? Pytam, bo słyszę to wyrażenie nagminnie, ale nikt nie potrafi mi odpowiedzieć. Że nagle hetero zmienia się w homo bo bardziej się będzie opłacać wejść w taki związek?

Czy jednak państwo bezzasadnie zakazuje dwójce kochających się ludzi sformalizowania zwiazku?
  • Odpowiedz
  • 4
Bo nie promuje homo związku tylko hetero?


@gdyzgasnieswiatlo Co to w ogóle znaczy promować homo związek albo hetero związek?
Zamieniłeś "popierać" na "promować" i myślisz, że nagle to #!$%@? będzie mieć więcej sensu? XD

I jeszcze zarzuca ludziom fiołki, LOL.
  • Odpowiedz
@robvan: XDDDDDd kto to niby wymyślił, serio trzeba być #!$%@? i mieć jakiś syndrom oblężonej twierdzy. Taka informacja debilu, że "popieranie tradycyjnej rodziny" nie znaczy że trzeba gejów kamieniować, a najczęściej tak prawami chcieliby by to "popieranie tradycji" wyglądało. Popierasz tradycyjna rodzinę? Super ja też, chciałabym by powstawały szczęśliwe rodziny, wychowały dzieci, no ale to #!$%@? nie znaczy, że będę #!$%@?ł ludzi o innej orientacji, #!$%@? xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@robvan: Dodaję wytłumaczenie:
1. biały zesrał się, bo jak to tak robić akcję w odpowiedzi na problemy czarnoskórych? Białe też się liczy hurrrrrrrr
2. w móżdżkach co poniektórych "popieranie tradycyjnej rodziny" oznacza zamiast popierania tradycyjnej rodziny sprzeciw wobec nietradycyjnym rodzinom.
3. tak było, nie zmyślam
  • Odpowiedz
jeśli według ciebie homo związki to nie są dobre wartości w przeciwieństwie do hetero to tak, jesteś homofobem


@pekak a gdzie ja tak napisałem? Następny cyrkowiec fikołki kręci. Napisalem, że jak ktoś chce promować dobre wartości (w tym wypadku chodziło mi o związki hetero) to od razu jest homofobem nazywany. Bo co? Skąd taka logika?
  • Odpowiedz
2. w móżdżkach co poniektórych "popieranie tradycyjnej rodziny" oznacza zamiast popierania tradycyjnej rodziny sprzeciw wobec nietradycyjnym rodzinom.


Dokładnie tak. Tym faszystom nie przetłumaczysz. Albo się jest z nimi albo giń.
  • Odpowiedz