Wpis z mikrobloga

Opracowałem takie rozwiązanie, żeby zrobić każdemu dobrze.
Uważam, że jest to najrozsądniejsze zamknięcie kwestii wyborów prezydenckich. I jedyne słuszne.
Mianowicie kandydat który odpowiada oczekiwaniom Prawicy, Lewicy, i każdego normalnego człowieka, jest Stanisław Żółtek. I tutaj pozwolę sobie wyjaśnić czym się kierowałem. Mianowicie, Lewica która promuje tolerancję, równość, seksualność, w tym przypadku może się pokierować nazwiskiem szanownego Pana Stanisława. W końcu Żółtek, jest pewnego rodzaju konsensusem między białymi, czarnymi, w ogóle człowiek spoza obecnego sporu rasowego. Więc dlaczego by nie? Jeżeli ktoś ma jakieś ale, to po prostu go oskarżyć o rasizm wobec żółtych, i po kłopocie. Prawaki myślę, że również poprą Pana Stanisława, który jak wiemy ma zamiar dbać o bardzo dobre stosunki chociażby z Ameryką, otwarcie mówi o współpracy z Trumpem w sytuacji awaryjnej, w której nie zawachałby się prosić Trumpa o pomoc, jak i również udzielić takowej pomocy. Póki jest jeszcze czas, można przeforsować jakieś ustawy, że nowy prezydent nie może być w żaden sposób związany ze stronami sporu rasowego, w ten sposób pozbędziemy się konkurencji. Każdy Kandydat jest jak wiemy biały, co wyklucza go definitywnie. W przypadku Stanisława Żółtra nie możemy go wykluczyć, ponieważ już samo nazwisko wskazuje na jego Żółty kolor skóry. W efekcie czego pozbędziemy się wszelkich kłopotów, mamienia obywateli, wszystko będzie załatwione zgodnie z literą prawa, ewentualnie się prawo zmieni. Również wiele byśmy zyskali na arenie międzynarodowej, ponieważ moglibyśmy obrzucać błotem i oskarżać o rasizm każdy kraj nam nieprzychylny.
Dobre, co? To takie wstępne na kolanie pisane, ale naprawdę uważam, że jest szansa na zjednoczenie Polaków, więc próbować warto. Dajcie znać co myślicie.

#polityka #wybory #stanislawzoltek #duda #tvpiscodzienny #bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy #lgbt
Pobierz Hissis - Opracowałem takie rozwiązanie, żeby zrobić każdemu dobrze. 
Uważam, że jest...
źródło: comment_1592307920mqEFSHg1NQh5kTf683NJ5D.jpg