Wpis z mikrobloga

Cześć!

Jakiś czas temu pisałem tu o wersji alpha zrobionej przeze mnie gierki logicznej na bazie "15 puzzle".
Z wielką przyjemnością ogłaszam, że gierka jest już publicznie dostępna i produkcyjna wersja 1.0 jest już dostępna w sklepie.

Jeśli ktoś lubi gierki logiczne to zachęcam do pobrania, idealna gierka na kibelek i nie tylko ;-)

Uwaga: Gierka wymaga zalogowania się kontem Google, bo cały progres trzymany jest w chmurze.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mohisoft.slideride

#gamedev #gry #android #grylogiczne
ZajebistyMamSzaliczek - Cześć!

Jakiś czas temu pisałem tu o wersji alpha zrobionej...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wesoly_grabarz: Jak klikniesz Play to przycisk się zmienia w "Refresh" którym mozesz zresetować mapkę :)

Co do promocji to na razie próbuję z mediami społecznościowymi no ale jak się nie ma żadnej społeczności zbudowanej to ciężko :P O ile coś nie jest mega chwytliwe to ciężko się przebić.
Patrzyłem na kampanię reklamową w google ale tam się płaci jakoś 4-6 centów per instalacja więc wtedy to warto coś już zgarniać
  • Odpowiedz
@ZajebistyMamSzaliczek: Brakuje mi też przycisku "oceń grę w google play", może warto dodać.
Życzę powodzenia z promocją, gdyby był jakiś postęp to daj znać, bo jestem ciekawy jak się to rozwinie.
Myślałeś, żeby pójść z tą grą do jakiegoś wydawcy zamiast samemu ją publikować?
  • Odpowiedz