Wpis z mikrobloga

@m4kb0l: to jakas niemiecka marka, chyba bez dystrybucji u nas. a rower jakich wiele, zapewne służył w jakiejs wypożyczalni. tyle dobrze ze ultegra już z długim wózkiem wiec stary nie jest
Ultegra i platformy.

Normalnie zęby mnie bolą jak na coś takiego patrze.

@bibsz: Mirek dopiero rower kupiłem. Do tego kask światełka i pare #!$%@?. Na buty i pedały z zapieciami muszę trochę poczekać. Daj czas biednym się wzbogacić : ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Aeciatko: No pedały do zmiany.

Ile takie cacko Cie kosztowało?

@Vadzior: Sam rower 3100. Wzialem uzywke.

@Aeciatko: jak wy wynajdujecie te
@m4kb0l: to jakas niemiecka marka, chyba bez dystrybucji u nas. a rower jakich wiele, zapewne służył w jakiejs wypożyczalni. tyle dobrze ze ultegra już z długim wózkiem wiec stary nie jest


@andrzej9000: Brałem od handlarza wiec całkiem możliwe ze w Polsce nie były dostepne. Powiedział mi tylko tyle ze w Polsce jest mniej niż 200sztuk tego roweru. Nawet nie wiem czy to dużo czy malo ( ͡º ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m4kb0l: Był ostatnio rzut tego roweru do Polski z jakiejś wypożyczalni z Kanarów chyba. Po 2800 stoją na olx. Centurion to jest submarka Meridy chyba.
Sam rower 3100. Wzialem uzywke.


@Aeciatko: To chyba dobra cena. Sam bym się zastanowił. A wygląda jak nówka.

@Vadzior: Pare osob co go oglądało myślało ze jest nowy wiec chyba faktycznie dobrze mi się trafiło :)

@m4kb0l: Był ostatnio rzut tego roweru do Polski z jakiejś wypożyczalni z Kanarów chyba. Po 2800 stoją na olx. Centurion to jest submarka Meridy chyba.


@AllOver: Fajna informacja! Na jakimś forum wyczytałeś?
@Aeciatko: na jakiejś grupie kolarskiej się pojawiły. Masz nawet adres tej wypożyczalni na rurze podsiodłowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AllOver: A widzisz Mirek. Wszystko się zgadza. Moje spostrzegawczość kuleje. Dzięki za super ciekawostkę apropo roweru!;)
@Aeciatko: Wrocek to kawał drogi mam. A chciałbym zobaczyć. Choć teraz jak wynikło, że to z wypożyczalni to trochę bym się zastanawiał...
Boli mnie to, że z 3 lata temu wydałem ponad 3k na crossa na xt z tyłu, deore z przodu z korbą fsa.