Wpis z mikrobloga

Jakim trzeba być leniem i podczłowiekiem, aby jechać taką bryczką... Rozumiem, że takie bryczki byłyby ewentualnie (choć wolałbym, aby na drodze do Morskiego były meleksy) udostępnione osobom w wieku 60+ i niepełnosprawnym, ale 90% ludzi jadących w tych bryczkach to młodzi ludzie, grubasy, madki z bombelkami i leniwi faceci z brzuchami.

Gardzę, zarówno góralami (50 zł za przejazd płacą frajerzy tym cerepom xD) jak i leniami co korzystają z bryczek.

A najbardziej szkoda koni...
#zakopane #morskieoko #rakcontent #gorale #polskiegory #tatry #bryczka
Pobierz
źródło: comment_1592165980MLFc5ChMOvysJmrP2h81Qg.jpg
  • 10
@Janusz_Lubikwasa: są chętni, jest usługa, jest zgoda TPN i konkretne wymogi dla fasiągów. Kim jesteś żeby mówić innym co mają, a czego nie mają robić? sam nigdy jechałem i waliłem z buta po asfalcie na palenice po 10 godzinnych trasach, ale jak ktoś chce w trampkach sobie podjechać zobaczyć morskie oko z bliska to niech sobie jedzie, co mi do tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tylkoprzechodze: szczerze mówiąc nie słyszałem. Takie tyranie tych zwierząt pozbawione jest logiki no i przede wszystkim serca. Nie konia wina, że ma pana debila. No ale nie wydaje mi się, że większość jednak tak nie postępuje. Obym nie był zamadto optymistą
@Janusz_Lubikwasa: obejdź całe jezioro i wejdź na kilka gór potem pogadamy
a jak ci ktoś proponował 50 zł a nie 15 to jesteś frajer.
W sumie podobnie myślałem jak jeden mi zaproponował przewóz za 10zł ze nie no dam rade, a potem #!$%@? żałowałem dobrze że było lato i mogłem przenocować w samochodzie