Wpis z mikrobloga

Tylko ja mam wrażenie, że ten lineup, który poza jakimiś gunwami i Horizonem jest żaden jak na launch? To wszystko będzie też na Xboxa, potwierdzone. Było coś bardziej wartego uwagi? Jakieś exclusive'y? Bo to, że TLOU2 wyjdzie na PS5 to w sumie żaden deal, jak już mam PS4.

EDIT: Ogólnie od roku PS4 służy mi tylko za hub do netflixa, hbogo i amazona, nie jarają mnie kompletnie nowe gry, nie ma w nich nic szczególnego.

#ps5 #playstation #konsole #gry #ps4
  • 15
@FeC7800: O #!$%@?, Ratchet & Clank jako launch title motywujący do zakupu PS5. Przepraszam, nie było pytania.

EDIT again: To jakis fanatyzm Sony? Bo ja byłem fanatykiem PS dopóki serwery Sony mnie nie zaczęły #!$%@?ć, ich predkosci pobierania, wysypujace sie serwery przeróżnych gier, etc. Xbox pod względem performance i networku bije Sony na głowę. A nigdy nie miałem Xboxa, więc to czysta rozkmina, bo wg. mnie Sony zaczęło śmierdzieć w pewnym
@baltazaur prawda, nie chce bronić tego, że tytuły są dosyć mało ciekawe ale chciałem przypomnieć, że na start PS4 najciekawszą gra był Resogun. Sam gram dosyć sporo ale poczekam z zakupem bo może w tej generacji Microsoft wymyśli coś konkretnego.
@baltazaur: Microsoft prawdopodobnie nie pokaże nic godnego uwagi, same multiplatformy i tytuły które wyjdą też na Xboxa One, czyli Halo i Hellblade i może coś jeszcze, bo jak sami powiedzieli przez pierwsze dwa lata studia należące do Microsoftu nie wydadzą nic na wyłączność dla nowej generacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@baltazaur: a kiedy jakąkolwiek konsola miała super lineup na launch? Ps i X-box zawsze miały mało ciekawych tytułów na start i dopiero z czasem wychodziły perełki. Przy czym X-box już całkiem zrezygnował z exów więc za bardzo nie ma na co czekać. Moim zdaniem kilka gier wyglądało ciekawie, ale ciężko oceniać po takich krótkich klipach. Ja jestem trochę zawiedziona bo liczyłam po cichu na nowe Silent Hill, poza tym ten moment