Wpis z mikrobloga

#ps5 #ps4

Człowiek grający na komputerze, nigdy nie posiadający konsoli. Pytanie do osób z tagu #konsole - czy w tym momencie opłaca się kupić PS4 Pro czy jednak PS5, zapewne z wszelkimi problemami pierwszych generacji (problemy z chłodzeniem / głośnością)?

Ewentualnie wstrzymać się i poczekać na jakieś spadki cen.

Proszę o kulturę w wypowiedziach i powstrzymanie się od komentarzy na temat wyglądu nowej konsoli bo to akurat mnie niezbyt obchodzi, może wyglądać nawet jak gówno na dywanie.
  • 12
@MyPhilosophy: Wiadomo i będzie. Jeśli chcesz pograć sobie teraz to kup PS4 i pod koniec roku wystawisz na OLX. PS5 będzie znacznie droższe niż PS4 obecnie. Co do problemów wieku dziecięcego to nie przewidzisz czy będą. Ja mam PS4 fat od premiery i nie mam z nim problemów.
@MyPhilosophy: jak masz spoko telewizor, a nie jakieś 28-calowe gówienko na którym i tak nie widać żadnego szczegółu, to warto jak najbardziej kupić Pro, nawet żeby ograć te kilka exów w lepszej oprawie/rozdzielczości/framerate (tym bardziej że kosztuje z 1300 zł teraz). A za rok sprzedasz za 800 i kupisz PS5.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MyPhilosophy: jestem dokładnie twoim przypadkiem z tym, że kupiłem slimke 4 tygodnie temu, #!$%@?, jest w pytę () za 5 stówek nakupowalem sobie z 20 tytułów w tym kilka AAA w wersji goty i jestem mega zadowolony, konsola wciąż daje radę i mnóstwo frajdy jest na pewno, do tego za małą kasę