Wpis z mikrobloga

taka zwykla praca biurowa w malej firmie to niezla inba
stajesz sie czlowiekiem od wszystkiego, lizniesz ksiegowosci, logistyki, kontaktu z klientem, plus jak potrafisz zainstalowac windowsa to bedziesz tez druga reka jakiegos zewnetrznego informatyka ktory obsluguje caly ten burdel, pracowaliscie w tego typu januszeksach?
#pracbaza
  • 13
  • Odpowiedz
@YumeNikki: masz jakies porownanie jak to wyglada w firmach gdzie masz bardziej nakreslony zasieg obowiazkow a z szefem nie widujesz sie na codzien?
@taktoto: no niestety, to zalezy jak trafisz, mam nadzieje ze niektorzy potrafia to docenic
  • Odpowiedz
@aleroc: Jak to trafnie skomentował znajomy z pracy -> "I słuchaj Yume, przychodzę tam a tam cywylizacja - czułem się jakbym z dziczy do tej firmy przyszedł" xD A z mojego doświadczenia to w normalnym korpo właśnie po to masz ustaloną całą hierarchię (i robisz to co do Ciebie należy) żeby wszystko szło gładko, żebyś wiedział z czym masz się do kogoś zgłosić w razie problemów itd. itp. Jedyny minus jest
  • Odpowiedz
@taktoto u mnie było nieśmiertelne 100 zł podwyżki ( ͡º ͜ʖ͡º) nawet jak miałam zająć dodatkowo drugie stanowisko po dziewczynie, która odeszła z pracy.
  • Odpowiedz
#!$%@?, tak, prawie 10 lat. Na początku jesteśmy rodziną, pracujemy na sukces, wszyscy razem. Potem się okazuje że jednak dałeś się ruchac, a na koniec #!$%@? bez spojrzenia w oczy. Teraz pseudo korpo, kasa 50% więcej, szef poza PL, zero sentymentu, jasne zasady. Same plusy
  • Odpowiedz
@aleroc w drugiej pracy tak było ale ja się nie dałem. W kilka osób byliśmy zatrudnieni jako dostawcy napojów do sklepów i restauracji ale w zimie gdy popyt jest mniejszy szef wysyłał chłopaków np. do remontu jego domu i to za tą samą stawkę xddd
  • Odpowiedz