Wpis z mikrobloga

  • 157
Proszę o mentalne wsparcie Mireczków - jako że ruszył proces zwalniania 30% pracowników w liniach lotniczych dla których pracuję, to niestety mogę być jedną z tych, którzy się pożegnają z pracą (,)

Przede mną co najmniej dwie rozmowy (mogę mieć max 3) z managerami - jutro mam mieć pierwszą z nich, na której zostaną mi przedstawione m.in. kryteria zwolnień ( ͡° ʖ̯ ͡°) Natomiast na drugiej rozmowie powinnam się już dowiedzieć, czy zostaję w firmie czy nie - ale odbędzie się ona najwcześniej 22 czerwca ( ͠° °) Do tego czasu będę w stresie i wygląda na to, że na "ślepo" zaakceptuję oferty uczelni (dla tych, co nie wiedzą, to zaaplikowałam na BSc Aviation Management). Na "ślepo", bo jeśli się dowiem, że zostanę zwolniona, to na 100% nie pójdę na studia i będę musiała to jakoś odkręcić ()

Tak wiele teraz zależy od tego, czy zostanę w tej pracy czy nie... Nawet zaczęłam poważnie rozważać powrót do PL w przypadku zwolnienia.

Także trzymajcie proszę za mnie kciuki!

#gorzkiezale #praca #pracbaza #pracazagranica #uk #wielkabrytania #emigracja #lotnictwo #linielotnicze #studiazagranica
  • 41