Wpis z mikrobloga

  • 157
Proszę o mentalne wsparcie Mireczków - jako że ruszył proces zwalniania 30% pracowników w liniach lotniczych dla których pracuję, to niestety mogę być jedną z tych, którzy się pożegnają z pracą (,)

Przede mną co najmniej dwie rozmowy (mogę mieć max 3) z managerami - jutro mam mieć pierwszą z nich, na której zostaną mi przedstawione m.in. kryteria zwolnień ( ͡° ʖ̯ ͡°) Natomiast na drugiej rozmowie powinnam się już dowiedzieć, czy zostaję w firmie czy nie - ale odbędzie się ona najwcześniej 22 czerwca ( ͠° °) Do tego czasu będę w stresie i wygląda na to, że na "ślepo" zaakceptuję oferty uczelni (dla tych, co nie wiedzą, to zaaplikowałam na BSc Aviation Management). Na "ślepo", bo jeśli się dowiem, że zostanę zwolniona, to na 100% nie pójdę na studia i będę musiała to jakoś odkręcić ()

Tak wiele teraz zależy od tego, czy zostanę w tej pracy czy nie... Nawet zaczęłam poważnie rozważać powrót do PL w przypadku zwolnienia.

Także trzymajcie proszę za mnie kciuki!

#gorzkiezale #praca #pracbaza #pracazagranica #uk #wielkabrytania #emigracja #lotnictwo #linielotnicze #studiazagranica
  • 41
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
u mnie zwalniają w automotive 10% więc chyba znam Twój ból


@zielony-mis Też Ci grozi zwolnienie? No to łączę się w bólu ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
Masz 14 dni od rejestracji na studiach na zrezygnowanie ze studiów i nie będziesz musiała nic płacić. Od 15stego dnia będziesz musiała im zapłacić 25% fees.


@motoinzyniere Dzięki za info! O tych 14 dniach doczytałam na UCAS Track, a o 25% fees do zapłaty jak po 14 dniu zrezygnuję nie wiedziałam, także jeszcze raz dzięki.

Akurat te 2 tygodnie powinny w zupełności wystarczyć, by już wiedzieć, na czym stoję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ag90: dlaczego nie przysługuje Ci pożyczka na czesne? Kiedyś przysługiwała każdemu obywatelowi z paszportem z UE, coś się zmieniło po brexicie?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@pan_jajko W tym roku jeszcze jest bez zmian, jeśli chodzi o wysokość czesnego czy ubieganie się o pożyczkę na czesne (może się to zmienić w przyszłym roku, jak już Brexit nastąpi). A nie przysługuje mi pożyczka z tego powodu, że już studiowałam wcześniej w PL.
  • Odpowiedz
@Ag90 gratuluje z powodu ciąży! Chciałabym radzić żebyś się nie denerwowala ale w takiej sytuacji sama wiem jak jest (jeśli chodzi o turystykę, nie o ciążę). Daj znać czy zostaniesz czy nie- jak nie to może przeczekanie z małym dzieckiem w Polsce to dobry pomysł? Ja sama czekam na przyszły rok aż branża ruszy na nowo () praca Twojego niebieskiego też niepewna?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@MMARS Ciężko wyczuć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jutro napiszę wpis na ten temat ze szczegółami, bo póki co jestem tym wykończona (,)
  • Odpowiedz