Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Też ostatnio u kogoś czytałem, że łopatka powinna być w pozycji neutralnej, a nie w retrakcji żeby zębaty przedni prawidłowo działał. Z punktu widzenia biomechanicznego ma to sens co tu jest napisane.
@DywanTv: Przy ohp łopatka powinna się poruszać, ale wyciskanie leżąc utrudnia poruszanie łopatką przez to co znajduje się pod nami. Oglądałem przed chwilą jego wyciskanie sprzed dwóch lat i nie mogę się dopatrzeć tej protrakcji.
@DywanTv: Zębaty przedni i piersiowy mniejszy też się przyczepiają do łopatki i nie są rotatorami. Dwa - stożek rotatorów to nie tylko funkcja rotacji ale też m.in. powoduje dopasowanie powierzchni stawowych w stawie ramiennym - przez to druga część opisu traci zupełnie sens.
Ja wyciskam 100 kg moje zdanie się nie liczy, ciekawy jestem waszego zdania. Może jeszcze XXL się wypowie.


@DywanTv: No to tak, zjadłem około ~kilogram mięska z grilla, potem zdrzemnąłem się na ponad dwie godzinki, teraz wstałem, czuję że organizm się regeneruje i jest jeszcze silniejszy niż był. Jak widać nie mam czasu na myślenie o jakiejś DEPRESJI. Zostawiam to innym.