Wpis z mikrobloga

@Curus_Bachleda: tylko na ten moment czytałem, że amd się z tym uporało i nowe sterowniki są już ok. poza tym nawet na reddicie nie widzę żadnych czarnych wątków z tym akurat modelem, a nawet kilka osób ze światka wręcz poleca ten model
@grubypajonk: a kto powiedział że mnie nie stać? raty0% są zerowym obciążeniem dla miesięcznego budżetu i mogę to ująć w bieżących wydatkach, więc po co od
  • Odpowiedz
@Ibanez_: wiadomo że lepiej, ale to co proponujesz to dopłata 550 zł na gpu i 300 na cpu, więc po co się tak ograniczać, może lepiej od razu do zmiany na 2070 super ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ibanez_: w sli. A tak poważnie to gram w 1080p i z tego co widzę jednak nic lepszego się w takiej kasie nie wymyśli. Wolę na ten moment mniej wydać i kiedyś dokupić ryza 4600 ;)
  • Odpowiedz
@bejt: Na jakiej rozdzielczości planujesz grac? Jeżeli do FHD to kartę bym chyba wziął gtxa 1660 super. Mam podobny zestaw właśnie z gtx 1660 i ryzenem 5 2600x
  • Odpowiedz
@conTEq: fhd i raczej AAA, więc RDR2 już na ten moment na 1660s trzeba brać med/high żeby mieć te mityczne 60 fps, a do premiery cyberpunka pewnie w kolejnych grach już w ogóle na medium trzeba będzie brać. Pierwotnie celowałem w ryzena 3300x z 1660s, ale jednak róznicę w cenie procka wolę dołożyć do mocniejszej karty
  • Odpowiedz
@Norbit11: Za 1550zł jest Palit dual oc i między tymi dwoma tak naprawdę jeszcze wybieram. Niby 2060 może być ciekawy na kiedyś z uwagi na dlss
  • Odpowiedz