Wpis z mikrobloga

Co zwiedzić w okolicy #tarnobrzeg #sandomierz #stalowawola #mielec, tak do 100 km powiedzmy?

Ruiny zamku w Ossolinie i Międzygórzu zobaczone, Szydłów też zwiedzony. Krzyżtopór oczywiście też.

Myślę o Tarnowie, bo w sumie nigdy nie zwiedzałem. Ktoś coś innego poleci, zaprotestuje? #tarnow

Mogą być fajne też obiekty infrastrukturalne, mosty (jak LHS w Zadusznikach koło #mielec, fajny).

Coś w okolicach Dębicy warte zobaczenia? #debica

#zwiedzanie #wycieczka #podkarpacie #malopolska #lubelskie #swietokrzyskie
  • 46
@Andyx17: @krabozwierz: no za ten pomysł z wieżami z rurociągami gazowymi to jakiś medal się wam należy. Miejsce mam wrażenie kompletnie nieznane bo brak graffitii, a zdecydowanie zachwycające ( ͡° ͜ʖ ͡°) fantastyczna sprawa, chociaż pewnie nie do końca legalna. O północy na mokrych drabinkach szczególnie xD Dawno nie przeżyłem takiej przygody! ;)

Od strony wschodniej Sanu też są takie wieże i można się wbić? Nie
@Andyx17: @krabozwierz: jeszcze dodam, że byłem z kolegami tam gdzie Andyx linkował, lewy brzeg Sanu, południowa wieża z tarasem. Na północnej były jakieś wagoniki, ale tam nie próbowaliśmy wchodzić. Widzę teraz na satelicie, że po drugiej stronie Sanu są jeszcze 4 takie wieże ( ͡° ͜ʖ ͡°) na każdą z nich da się wejść?
@pronter: Dołóż 20 km i leć ze Stalowej na Przemyskie forty.

No i Porytowe Wzgórze w Janowie Lubelskim warte zobaczenia mocno. W okolicy jak dobrze się pokręcisz jest jeszcze miniaturowa wystawa kolejnictwa wąskotorowego (2 lokomotywy, wagony etc na wolnym powietrzu). Wstęp wolny, wystarczy sobie bramkę otworzyć.