Wpis z mikrobloga

Jak mireczki oceniają jedzenie w proszku typu #huel? To faktycznie zdrowe i zastępuje w jakimś stopniu odżywianie? Pracownik fizyczny hir (pływanie na tankowcach, czasem jakaś platforma wiertnicza) i w robocie nie mam czasu niczego jeść, a w czasie wolnym wole spać xD przez to praktycznie większość dnia chodzę głodny, a wieczorami wrzucam w siebie kilogramy tostów z serem i szynką byleby czymś zapchać bębor i tak wciąż się dzieje życia cud xD Są jakieś mniejsze próbki tego huella? Bo tak na starcie trochę nie chce wydawać prawie 300zł na torbę której może nie zjem.


#mirkokoksy #odzywianie #fitness #zdroweodzywianie #zdrowie #gotujzwykopem #dieta
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Plp_: da costa nagrał w miarę ciekawy odcinek dot. Huela

generalnie żywność w postaci stałej jest lepsza, ale ten proch z huela daje radę
  • Odpowiedz
@Kormas: Czemu niby jelita miałyby ucierpieć od picia czegoś co przypomina zmiksowaną owsiankę xd

@FiIemon: Można tak robić, ale słowo klucz w tym przypadku to "robić", a tego autorowi się właśnie nie chce xd

@Plp_: Jak robiłem do pracy 4/3 polecanej przez producenta porcji to mi wystarczała na 8 godzin w robocie, nawet jak nie zjadłem żadnego śniadania, chociaż wtedy już byłem mocno głodny po robocie.
Ogólnie jest tak,
  • Odpowiedz
@FiIemon: Płynne łatwiej/szybciej się trawi to i głód szybciej nachodzi. Ja w ogóle się zainteresowałem takim żarciem jak miałem aparat na zęby zakładany, bo się bałem, że nic nie pogryzę xd Dla mnie jako posiłek do pracy się sprawdzało, ale poza tym normalnie jem.
  • Odpowiedz
@Plp_: Po dłuższym czasie spowszednieje, dlatego kup se kilka smaków aby nie popaść w monotonię. Osobiście polecam Black Edition ale tam są dostępne tylko dwa smaki. Pisałem już o tym wcześniej i znowu nie powtórzę. Sam na Huelu schudłem, bo taki miałem cel, przybrałem na masie mięśniowej. Ćwiczyłem i kilogramy leciały w dół. Z perspektywy czasu oceniam ten eksperyment na udany ale od samego początku wiedziałem czego chcę, byłem na to
  • Odpowiedz
@Xuxire: @Pathlukowsky: @niezdefiniowany: @epic_25: @:
O kurde mirasy, zrobiłem sobie właśnie pierwszą porcje bo przedchwilą przyszła paczka. 250ml mleka+ jedna miarka. Nie dość że czuje się jakbym zjadł cały obiad, to jeszcze do tego ten huel waniliowy jest w #!$%@? smaczny. Naczytałem się całej masy opinii na necie że smakuje jak gówno, że flejvor bustery pomagają (kupiłem też zestaw wszystkich smaków), a to waniliowe gówno jest tak dobre
  • Odpowiedz
@Plp_: Żongluj smakami mordeczko, bo za tydzień nie bdziesz w stanie patrzeć na waniliowy worek nie mówiąc o samym posiłku.

Ktoś wcześniej mądrze doradzał o urozmaicaniu pudru #huel różnymi owocami albo mlekiem sojowym - nie próbowałem z nabiałem bo po prostu go nie lubię, acz testowałem z truskawkami i było to smakowe odkrycie miesiąca. W ogóle warto robić mix z sezonowymi owocami. Sam zamiast znienawidzonego mleka używam wodę mineralną: „Cechini Muszynę”
  • Odpowiedz
@bagi1: Według mojego planu żywienia ma po prosu lepszy skład - mianowicie więcej białka niż węgli.

Ten drugi element można pozyskać w typowym menu dnia, a z aminokwasami jest juz trudniej no i drożej. Zresztą aby zgubić tłuszcz przy jednoczesnym treningu siłowym (ergo: bez ubytku masy mięśniowej) potrzebujesz więcej białka, węgle też są ważne - stanowią paliwo - ale (zaznaczam w moim przypadku) nie zdominowały składu diety ze względu na priorytety.
  • Odpowiedz