Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adamus_xxx: bardzo spoko, zwłaszcza że widać po m^ poszczególnych pomieszczeń że nie jest to ciasnota. Ja osobiście z biegiem czasu zmieniłem zdanie co do garażu, i jak kiedyś skłaniałbym się ku takiemu rozwiązaniu jak na powyższym zdjęciu, tak teraz wolałbym chyba przesunąć pomieszczenie garażu nieco niżej i w lewo i zrobił go wolnostojącym + z jednej strony coś ala wiata.
  • Odpowiedz
Dom parterowy koperta + garaż w bryle z płaskim dachem.

Co myślicie?


@Adamus_xxx: spoko, możesz zaoszczędzić jak zrezygnujesz z kopertowego dachu na rzecz chociażby dwuspadowego a najlepiej płaskiego. Albo spadek w jedną stronę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adamus_xxx: rozumiem, osobiście jeszcze zrezygnowałbym chyba z okna narożnego w kuchni, ale to raczej moje widzimisię - nie do końca to do mnie przemawia. Generalnie projekt super, ale pewnie nie jest często realizowany bo okna wychodzą praktycznie na wszystkie strony, a bardzo często chyba już przy niewielkich działkach robi się trochę jak w bloku i często po projektach widać że ucieka się z oknami dookola, chyba że ucieka się tak
  • Odpowiedz
  • 0
@ksiak jak myślisz ile taki tach będzie tańszy? Miałem na oku inny projekt z dachem dwu spadowym ale 10m2 mniejsza powierzchnia. Wykonawca powiedział że cena wykonania taka sama. Nie wiem ile więżba będzie droższa i gasiory.
  • Odpowiedz
@Adamus_xxx: No to polecam taki wynalazek, żeby trochę miejsca zaoszczędzić.

Tak jeszcze patrzę na ten plan, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to wyrównać lewą ścianę domu do ściany garażowej, wtedy dwa pokoje się powiększają, albo przesuwasz pokoje + łazienkę i masz większą sypialnię i większy salon. I jakoś to wygląda, a nie jak dołożony klocek lego z innego zestawu
Zatwardzenie - @Adamus_xxx: No to polecam taki wynalazek, żeby trochę miejsca zaoszcz...

źródło: comment_1591644990fY5BTZbE9BRFtaulW7oSAC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz