Wpis z mikrobloga

@kijanka23: No i to jest wlasnie opinia, ze to jest the office 2? No nie jest, bo to calkiem innym serial, a tag #theoffice jest dlatego zeby ludzie, ktorzy nie slyszeli o tym serialu mogli o nim uslyszec, takze twoja emotka idealnie obrazuje twoj poziom intelektu, elo :)
@tomazzo69: Napisałam słusznie że tag nie pasuje do treści posta, dopiero po moim komentarzu zostało to poprawione. Op jakoś mnie z tego powodu nie skrytykował, a ty się pieklisz niepotrzebnie ( ͡º ͜ʖ͡º) i jeszcze mnie obrażasz. Dalej uważam że tagowanie tylko #theoffice bez #spaceforce jest nie na miejscu, bo to dwa różne seriale mimo że wyszły spod skrzydeł osób związanych z tym pierwszym. Reklama reklamą,
@Nacho_Libre: ja na razie dwa odcinki, nie podobało mi się w pierwszym odcinku to że powtórzyli ten sam żart 4 razy, przestał być śmieszny już przy trzecim podejściu... ale nie oceniam jeszcze całości bo wiele seriali potrzebuje minimum 1 sezonu żeby się rozkręcić do odpowiedniego poziomu, więc zobaczymy jak będzie dalej