Wpis z mikrobloga

Kupię komuś grę w postaci gifta na steam, w zamian za kupienie mi gifta na inne konto. (vac ban, gdzie mam hajs uniemożliwia mi kupno gry na inne konto)
Cena gry którą chcę to 37 zł
Mogę dopłacić do gry powiedzmy 10 zł. Żeby w miarę uczciwie było.
#steam #csgo #gry
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrPawlo112: Więc te 6 lat przespałeś. Mój vac ban jest za "wykorzystywanie bugów gry", mimo że mój bug był bezpośrednio powiązany z aktualizacją pubg i dostałem instant bana po pierwszej grze, zaraz po update.
Tłumaczyć sie nie mam zamiaru.
Nie jesteś zainteresowany, to dziękuję za obrazeczek. Buziak
  • Odpowiedz
@Denial94: Tak,masz rację. Nie jest to typowo VAC. Co nie zmienia faktu, że chciałbym sobie kupić pubg na inne konto,ale nie mogę przez tego bana. Dlatego szukam chętnego. A realnego hajsu nie chcę dawać, jeśli mam 7 tys zł na steam.
  • Odpowiedz
Chodzi oto, że mam bana na pubga i nie mogę kupić gifta, bo mam bana w tej grze. Realnej kasy nie chce wydać,bo mam od cholery kasy na steam. Dlatego chcę się wymienić. gra za grę.
  • Odpowiedz
@Denial94: Zdajesz sobie sprawę, że rynek odblokowuje się po wpłacie 20 realnych złotych? Nie żebym wyszedł na skąpca, ale jak mam hajs na steam, to chcę go w pełni wykorzystać, a nie chce wydawać dodatkowych pln na odblokowanie rynku :P
  • Odpowiedz