Wpis z mikrobloga

@MihowK:
Siema wszystkim, zaczynamy zabawę by troszkę oskubać buka oto moje propozycje
Pierwszym meczem jest
Górnik - Lechia typ 2 ew 2 Draw no bet
Nie wiem kto ustalał taki kurs czym to jest motywowane Lechia dobrze gra na wyjazdach publiczność jest jej zbędna poza tym wygrała z arka w ostatnich minutach widziałem skróty natomiast górnik wymęczył 0:1 ŁKS-em w niespecjalnie dobrym stylu widziałem fragmenty . Poza tym górnik bez publiki traci atut własnego boiska można powiedzieć że bez niej gra najsłabiej w lidze obok łksu
Dla albo mecz będzie wyrównany albo Lechia przejmie inicjatywę na pewno kurs 3.75 jaki jest na fortunie to kurs z tak zwanej dupy ktoś tu zapomniał że kibice wracają jakiś czas ale nie teraz.
Borusia - Herta typ remis
Po odreagowaniu meczu z Bayernem Dortmundczycy musieli odreagować. Tak więc uczynili i spuscili łomot Paderborn teraz rywal z innej ligi. Herta która jest odmieniona w której jest taktyka chęć do gra szczelna defensywa, skuteczność niewiem co ten trener zrobił ale transformacja niczym zrobienie tuningu żuka po którym był w stanie wygrać na światłach z volfswagagenem transporterem.zagrali jeden przeciętny mecz z Ausburgiem poza tym zremisowali z Lipskiem który można porównać do borusii poziomem i formą do borusii resztę drużyn zdeklasowali. Dortmund wygrał z shalke 4 do 0 tylko dlatego że shalke gra szambo z wolfburgiem wymęczyli a Bayernem byli jak dziecko we mgle totalnie bez argumentów
Do meritum kurs ponad 5.3 to promocja jest duża szansa że mecz będzie wyrównany i skończy się remisem.

Reszta typów na tipstertube
Mój nick to
Whatsatip
#bukmacherka
#cozatyp
  • 1
@MihowK: Stokowiec mega taktyk kazał chłopakom grać dosierodkowaniami a tam dwóch dryblasow w środku kasowało wszystko poszła pierwsza akcja przez środek gol potem strzał rykoszet gol. Górnik w pierwszej połowie jakieś rekordy sprintów i kilometrów zrobił całą drugą połowę słaniali się na noga z dwie groźne kontry wyprowadzili a tak to się bronili. Nie wiem jaki był kurs na come back Lechii bo patrzylem w przerwie kursy ale mecz remisowy.