Wpis z mikrobloga

Kiedy nowa Hayabusa? Kurcze, szkoda ze ten segment rynku umarl... Zostal juz chyba tylko ZZR a jeszcze kilka lat temu byla hayka, vfrka, wczesniej XX... to se ne vrati
#motocykle
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojtoon: mi chodzi o nowa wersje, sa jakies plotki, patenty ale nie wiadomo kiedy bedzie. ZZRa dopasowali jakos i jezdzi :) to, ze ten konkretny model wycofano z eu po 2016 roku (w 2017 mozna bylo jeszcze kupic roczniki 2016) to wiem.... A czy to byl bestseller? no raczej nie, VFR1200F wycofali na dlugo przed normami, po prostu ten segment traci na popularnosci
  • Odpowiedz
@prop: niby bliżej, tylko że to podstawka H2 jest a ona jest bardziej sportowa niż turystyczna. Jednak Hayka czy ZZR a kiedyś XX to dłuższe motocykle i (wydaje mi się bo h2 nie jeździłem) jednak wygodniejsze na dłuższe trasy. No, ale z drugiej storny do Hayki chyba dedykowanych kufrów nie ma :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ultradesk:
Gościu, weź sobie sprawdź ile lat ma piec ostatniego zzr'a.
Serducho busy ma więcej lat niż połowa wykopków i jest delikatnie mówiąc nie do poprawy. Wycisnęli z niego ile się dało 20 lat temu, ale chcąc teraz poprawiać fabrykę to trzeba gruntownie przebudować piec (blok jest na nikasilu, a nie tulejowany)...a na to obecnie suzuki nie stać.
  • Odpowiedz
Kiedy nowa Hayabusa? Kurcze, szkoda ze ten segment rynku umarl... Zostal juz chyba tylko ZZR a jeszcze kilka lat temu byla hayka, vfrka, wczesniej XX... to se ne vrati


@kefas_safek: nie ma i nie będzie, umarły takie sprzęty jak pan european, gtr1400 itd itp fjr 1300 jeszcze ciągnie, ciekawe jak długo
turystyka idzie w tigery i inne gsy :/
  • Odpowiedz
ednak Hayka czy ZZR a kiedyś XX to dłuższe motocykle i (wydaje mi się bo h2 nie jeździłem) jednak wygodniejsze na dłuższe trasy


@kefas_safek:
Różnica między Hayabusą a H2 SX w długości to 5mm, za to H2 SX ma siedzenie wyższe o 3cm i ogólnie jest wygodniejszym pojazdem. Widziałem w internecie, że pojawiało się Ninja 1000SX, które też jest pewnie ciekawą propozycją jak ktoś sobie lubi wygodnie polatać.
  • Odpowiedz
to jaka role w takim razie pelni zzr 1400 u kawasaki? bo wyglada na to ze maja dwa moto w tym samym segmencie


@kefas_safek:
3, bo mają teraz też ninja 1000sx. Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. H2 SX wydaje się następcą lepszym pod każdym względem, ale też cena jest o połowę wyższa (70 vs 100 tysięcy), więc może trzymają zx14r jako niższy segment.
  • Odpowiedz