Wpis z mikrobloga

Cześć, czy posiadacie wzór pisma, wzywającego do zwrotu pieniędzy za zapłacony, ale nieotrzymany towar ze sklepu internetowego? Mógłbym napisać tak jak tutaj poniżej, ale jeśli ktoś coś podobnego już robił to poproszę. Czy można tam zapisać, że jak nie zwrócą pieniędzy w ciągu X dni to jakąś karę mi dodatkowo wypłacają? :)
https://www.prawo-cywilne.info/niedostarczenie-zamowionego-oplaconego-towaru-368-c.html

#pieniadze #prawo i w sumie #motocykle bo to 4ride nawala i nie wysyła mi spodni motocyklowych i nawet nie odpowiadają na moje telefony już
  • 10
@Adams_GA: Wybacz nie zapłacę nic jakiemuś randomowi z internetu, jakbym chciał płacić to poszukałbym osoby z renomą w swojej okolicy lub w internecie. Tak widziałem takie pisma i dlatego zadałem to pytanie.

@Kion: Właśnie będę musiał tak zrobić, z tego co widzę w google to nie ja jeden mam z nimi takie przygody. A szkoda bo ten sklep kiedyś był bardzo spoko.
@PositiveRate Nie zwracam się do niego jak do menela, raczej nic co mogłoby go urazić tam nie ma. Do każdego staram się pisać z szacunkiem, więc wyluzuj. A jeśli tak uważasz to wytłumacz mi w którym miejscu. Nie sprawdzam też historii wpisów każdej osoby, zrobiłem to dopiero teraz.
W kwestii wyjaśnienia: Po czterech słowach z postu nie wiem nic o takiej osobie, dlatego odmówiłem. Bez znajomości dorobku takiej osoby, własnej strony internetowej