Wpis z mikrobloga

Jasny gwint skąd ten wysyp uber konserwatystów i prawicowców na wypoku?
Zawsze widziałem ich raczej tu jako mniejszość szybko ginącą w tłumie, gdzie ludzie jednak dają innym myśleć i żyć jak chcą.
Ostatnio wystarczy wstawić zdjęcie zbitej szyby albo faceta w makijażu napisać pod nim hehe lewactwo, neuropki i plusy się sypią, bo uuu dupa trzaska ale fajnie.

Ja pierdykam co za ludzie. Cieszyć się z cudzej krzywdy, gdzie często nikt nawet nie zrobił drugiemu krzywdy ani szkody, śmiać się i szydzić z osoby która ma inny pogląd na świat. Dajcie żyć, bo załamać się idzie że nie długo zły kolor klapek będzie szykanowany. Życia nie macie?

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 8
@ruda_stuleja: Ludzie z poglądami z prawej strony przenieśli się z głównej na Mirko, z tego co zauważyłem. Do niedawna rasistowskie wpisy można było czytać głównie na głównej, bardzo często windowane do góry
@stefan_pmp: Z drugiej strony jak masz to jesteś lewak, pedał, ciota, cwel i co tam jeszcze. To działa tak samo w obie strony tylko kwestia kto pierwszy się rzuci z pięściami na drugiego.
@Jegwan: Ja #!$%@? człowieku xD Co jest z takimi jak ty nie tak? Lewak i już dziwak. #!$%@? takie teksty to na filmach o średniowieczu były xD
Skąd w was tyle jadu?
@Jrv20: chyba faktycznie. Na
Jasny gwint skąd ten wysyp uber konserwatystów i prawicowców na wypoku?


@ruda_stuleja: Bo normalnie pisowcy i Korwinowcy się lubią, chyba że akurat jest okazja do jechania po żydach, muzułmanach albo czarnych to wtedy się jednoczą