Wpis z mikrobloga

Hej mirki.
Popełniłem mały skrypcik do #tampermonkey który dodaje nową funkcjonalność dla wykopu.
Motywacją do tego było to że ostatnio często psuło się u mnie plusowanie wpisów. Nie zawsze pamiętam o tym żeby do takiego wpisu wrócić, więc chciałem sobie ułatwić życie ().

W skrócie, dodatek ma przypominać po upływie określonego czasu o jakimś wpisie.

Zmiany widać w 3 miejscach:
- nowa zakładka w ustawieniach "Przypominacz" - są tutaj ustawienia dodatku + lista zapisanych wpisów ( link + data po której minięciu wpis będzie brany pod uwagę w liczniku oraz przycisk do usuwania zapisanego wpisu)
- po wejściu w pis widać dzwoneczek obok plusa - dodaje wpis do przypominacza
- nowa ikonka w menu - przy niej będzie się pojawiał licznik jeśli dla zapisanych wpisów minie wyznaczony czas na przypomnienie - po kliknięciu przekierowuje do nowej zakładki w ustawieniach

Link do dodatku: https://github.com/Yarakami/Wykop/raw/master/Przypominacz.user.js

Dodatkowo zainspirował mnie ten wpis


#wykop #dodatek
Y.....i - Hej mirki.
Popełniłem mały skrypcik do #tampermonkey który dodaje nową fun...
  • 6
często psuło się u mnie plusowanie wpisów


@Yarakami: To znaczy co? Mi się to chyba nigdy nie zdarzyło, jakoś też skarg na to nie widzę. Może problem jest po Twojej stronie (albo zwyczajnie ja mam farta)?
Druga sprawa, czy nie po to są "ulubione"?

to się pisze w formie żartu


@Reaven:
Goglez - > często psuło się u mnie plusowanie wpisów

@Yarakami: To znaczy co? Mi s...
@Goglez: Plusowanie wywala się na randomowym wpisie. Czyszczenie przeglądarki, zmiana przeglądarki itd nic nie pomaga. Po jakimś czasie magicznie zaczyna znowu działać...

Co do ulubionych, to jak dla mnie zbyt słabo działają. Często tak mam że lubię sobie coś przez przypadek tam dodać.

Dodatek zrobiłem głównie pod siebie, ale chciałem się nim podzielić.