Wpis z mikrobloga

Antifa w Polsce: rozdaje maski i bierze udział w marszach


@JAI2L9LAD: i bije rekonstruktorów podczas narodowego święta.
IMO jednak nie trzeba ich u nas delegalizować. Wystarczy zwykły liść na odmulenie i sami się rozwiążą.
  • Odpowiedz