Wpis z mikrobloga

Kocmołuchy oglądają TVN, robiłem sobie herbate akat, i patrze a tam jakaś p0lka sie sra żeby obniżyć poziom matur bo nauczanie było przez konkuter i nie mogła sie dobrze przgygotować i to nierówne szanse ...

Ja pyerdole no rence mi opadły jakie głupie moga byc rozowepaski, matma 30% ... angielski na żenująco niskim poziomie ...
i obowiązkowy p0lski...

p0lactwo ma najgorszy system nauczania i najsłabsze uczelnie w europie i na świecie a ta głupia p0lka chce jeszcze żeby obniżać wymagania które i tak są zbyt niskie, pewnie dlatego że już się jej marzy skakanie na pęcie enrique z orgazmusa

#przegryw #tfwnogf #depresja #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  • 11
@JestemPrzegrany: Pamiętam, jak sam zdawałem maturę. Wtedy wydawało się to bardzo trudne. Na studiach szybko okazało się, że matura, to nic wielkiego. Cały materiał ze szkoły trzeba było znać na wstępie i to na wysokim poziomie. Jak ktoś nie znał, to musiał nadrobić braki.

Później na studia przyszły gimnazja i już nie trzeba było się uczyć na studiach.
@JestemPrzegrany: oj chlopie. Szykuj ty sie lepiej na jeszcze wiekszy szok, jak zobaczysz jak na studiach mamy latwiej, bo wystarczy na zaliczenie zalozyc krotka spodniczke i juz sliniacy sie spermiarz-doktorek daje 5 do indeksu.

Potem podobnie na rozmowach o prace, a Ty, przegrywie bedziesz sie meczyl jako technik-elektronik za 3000 brutto w jakims piwnicznym serwisie rtv-agd, w przepoconej koszuli w krate, brudnym wasem i kwadratowymi okularami w stylu lat 80.... (
@JestemPrzegrany: przeciez naprawa telewizora to musi byc skomplikowana sprawa. Tam sa teraz jakies rezystory, plyty glowne i matryce, wiec raczej nie kazdy ma takiego skilla...

A jakie inne rzeczy potrafisz, ktorych przecietny Kowalski nie umie?